Dağıtım Transformatörleri

arda1w

Üye
merhaba, Üniversite vize ödevi için hocalarım benden dağıtım trafolarındaki koruma çeşitleri hakkında sunum yapmamı istedi.Hiçbir yerde konuyla ilgili yeterli içerik bulamıyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Şimdiden böyle ise,sonları gece gündüz forum dilenciliği :mad:
sami bey çok bilgilisiniz bu konuda galiba :) ama tekrar belirttigim gibi ödevim dağıtım trafoları için geçerliydi ben bu işin içinde degilim bütün trafoları kapsayan koruma çeşitlerinden bi bakışta ayırmamı beklemeniz garip,yardım etmek zorunda değilsiniz yorum yapmanında size düştüğünü sanmıyorum

sami bey çok bilgilisiniz bu konuda galiba :) ama tekrar belirttigim gibi ödevim dağıtım trafoları için geçerliydi ben bu işin içinde degilim bütün trafoları kapsayan koruma çeşitlerinden bi bakışta ayırmamı beklemeniz garip,yardım etmek zorunda değilsiniz yorum yapmanında size düştüğünü sanmıyorum

Doğru söylüyorsun. Çok bilgili, hatta üstüne yok . Sende edebinle biraz bu abimizin bütün mesajlarını incelesen anlardin. Bıktık sizin jenerasyonunuzun araştırmadan incelemeden millete ödev yaptırma merakından ve atarlanmanizdan.

Üstelik,dillerde o kadar uzunki.Kesin,burun deliklerine bile uzanıyordur. :mad:

Son düzenleme:
Under Ground bey yardımlarınız için teşekkür ederim,Sorum basit bir soruydu, bütün trafo çeşitlerinden çok sadece dağıtım trafolarına odaklanmamı istedi. Sizin attıklarınız benim ödev içeriğimde bulunmuyor.Tam tersine benim istediğimi karşılamıyor.Sami beyde yorum yapmadan önce keşke bir 2 dakika baksaydı çünkü türk sayfalarında hiçbir sonuca ulaşamıyoruz.Ben ödevi verip yüksek bir notla geçtim,İşi bilenlere sormak her zaman doğru olmuyormuş bunu ögrenmiş oldum teşekkürler.Son olarak sami beyinde dediği gibi
Çok bilen,çok yanılır." Herkesle,her konuyu tartışırım,ayda bile bildiğimi bilen yok " diyen
psikopatik ve sürüngen tipleri hiç sevmem.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri