Dışarıdan Elektrik Projeleriniz Hazırlanır

elkprj

Üye
Dışarıdan kaliteli ve uygun fiyata uygulama (tamamı veya bir kısmı) ve ruhsat elektrik projeleriniz hazırlanır. Hem AG hem de OG projeleriniz hazırlanır. Dialux aydınlatma veya acil aydınlatma hesaplarınız yapılır. İlk defa yaptığınız elektrik proje kısımlarıyla ilgili teknik bilgi sağlanır, yapılmış projelerin kontrolü de yapılır.

[email protected] e-posta adresimden bana ulaşabilirsiniz.

Dışarıdan kaliteli ve uygun fiyata ruhsat ve uygulama (tamamı veya bir kısmı) elektrik projeleriniz hazırlanır. Hem AG hem de OG projeleriniz hazırlanır. Dialux aydınlatma veya acil aydınlatma hesaplarınız yapılır. İlk defa yaptığınız elektrik proje kısımlarıyla ilgili teknik bilgi sağlanır, yapılmış projelerin kontrolü de yapılır.

Dışarıdan kaliteli ve uygun fiyata ruhsat ve uygulama (tamamı veya bir kısmı) elektrik projeleriniz hazırlanır. Hem AG hem de OG projeleriniz hazırlanır. Dialux aydınlatma veya acil aydınlatma hesaplarınız yapılır. İlk defa yaptığınız elektrik proje kısımlarıyla ilgili teknik bilgi sağlanır, yapılmış projelerin kontrolü de yapılır.

Dialux ile hazırladığım bir aydınlatma projesinden fotolar da ekledim.

Ekli dosyalar

• Bar Cafe.jpg
    Bar Cafe.jpg
    292.8 KB · Görüntüleme: 25
  • Bar Cafe 2.png
    Bar Cafe 2.png
    1.4 MB · Görüntüleme: 24
Serbest olarak dışarıdan elektrik projeleriniz hazırlanır. Zayıf ve kuvvetli akım, trafo projeleri, aydınlatma hesapları, vb. Fazla büyük olmayan yapılar için, Revit'te de elektrik projesi hazırlıyorum.

İsteyenlere, AutoCAD veya Revit üzerinde elektrik proje hazırlama ya da DiaLux ve DiaLux EVO gibi yazılımlarda aydınlatma tasarımı gibi konularda eğitim de verebilirim. Revit ile mimari üzerine de eğitim verebilirim.

Elektrik uygulama ve ruhsat projelerinizi kaliteli ve uygun fiyata dışarıdan hazırlayabilirim. İletişim için: [email protected]

İlan günceldir. Kaliteli ve hızlı bir şekilde projelerinizi internet üzerinden teslim ediyorum.

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri