Dış Aydınlatma için Örnek Bir Projesi Olan Var mı?

mr_cb23

Üye
Arkadaşlar bana bi tane dış aydınlatma projesi lazım. Bu proje bi havuza ait veya bir stadyuma ait, bir yola ait olabilir ve hesaplamaları yapılmış olması lazım , sadece örnek için kullanılacaktır.
Teşekkürler..

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.

mrealites

Üye
örnek park bahçe ve çevre aydınlatma projelerim var fakat nasıl yükleme yapacam mail adresi falan verirsen gönderebilirim

KEPEZ

Üye
arkadaşım merhaba benimde cadde ve sokak aydınlatması gibi örnek bir projeye ihtiyacım var.sokak aydınlatması yapıcam ve sadece bilgim olması sebebiyle istiyorum.gonderırsen cok ıyı olur.tesekkur ederım

fener

Üye
mrealites arkadaş, ya da elinde olanlar;
benim de hesaplamaları yapılmış park bahçe sokak aydınlatması projesine ihtiyacım var, gönderirsen çok iyi olur. şimdiden teşekkürler.

menekse

Üye
arkadaslar mrhb. yol aydınlatma projesine ihityacım var. örnek çizim (hesapları dahil) gönderebilirmisiniz.

SaintOne

Üye
çevre aydınlatma örnek projesi alan meslekdaşlarım eline geçen bana da yollasın lütfen.

Banada yollar mısınız lütfen

ademcelik

Profesyonel Üye
karayolları aydınlatma projesi

Ekli dosyalar

• KARAYOL-aydinlatma.dwg.zip
    3.1 MB · Görüntüleme: 537

Hercani

Üye
Arkadaşlar merhaba dış aydınlatma projelelerine ihtiyacım var özellikle sokak ve cadde aydınlatma projeleri elinde olan arkadaşım yardımcı olursa çok sevinirim örnek olarak inceleyeceğim .. Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden tşkrlr ..

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
122,298
Kullanıcılar
438,904
Son üye
Muhammedter

Yeni konular