Dünden Bugüne Kontrolkalemi.com (Kontrolkalemi.com Tarihi)

Böyle bir siteyi kurup bugünlere kadar gelmesinde emeği olan herkese teşekkür ederim inşallah bu seviye ve kalitede nice 4'ler 14'ler 24'ler geçmiş olur.

bulmaya çalıştığınız bir bilginin ingilizce bir sitede anlatımı ile türkçe bir sitede anlatımı arasındaki en önemli fark, içeriğindeki ayrıntılardır.

Paylaşmayı sevmeyen, gizlemeyi seven bir toplumun efradları olmaktan çıkıp tüm bilgi ve tecrübelerini buraya aktarmaktan haz duyan, tecrübe ederek ve düşünürek yapılan yanlışlıkları buraya tereddütsüz yazan, doğru bilginin peşinde olan ve bunların olması için kendinden fedakarlık ederek bu sitenin kurulmasına vesile olan, kurulmuş siteye hergün ne ekleyebilirim diye düşünürek saatler harcayan herkese teşekkürler.

En yeni üyelerden biri,olarak emek verenlerin elleri dert görmesin.Bilgiyi paylaş ki artsın..elinize sağlık.

Sektörümüzde böyle bir sitenin olduğunu bilmek grur verici.Teşekkürler...

yener 74 ün deiği gibi

"Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur. [Konfüçyüs]"

bu zaten herşeyi açıklıyor

emeği geçen paylaşan paylaştıran herkese teşekkürler

Yalnız forumun bir eksiği var.
Amblemin hemen yanında " Doktor kontrolünde üye olunuz, acayip bağımlılık yapar"
ibaresi olmalı.:):)

kişilerin bilgi gelişimin de çok büyük bir katkı sağlamaya birebir ve büyük bir ansiklopedi.

ben de bir kaç yıl önce bir konu için üye olmuştum. fakat daha sonra 1 yılı geçkin bir süre hiç girmemiştim siteye. fakat gerçekten site artık günlük ihtiyacım haline geldi sanki. bilgiye aç insanlar bir de açlıklarını giderdikten sonra paylaşım da yaparlarsa güzel bir topluluk meydana geliyor. ellerinize sağlık

foruma bir arkadaşın yönlendirmesiyle katıldım iyikide katılmışım gerçekten çok şey öğrendim kibirli olmaya gerek yok bir insan her şeyi bilemez mesleğide olsa bilemez bana çok faydalı oldu form gerçekten kuran ve bilgilerini paylaşan arkadaşlardan ALLAH RAZI OLSUN bizde elimizden geldiğince yardımcı olmayaçalışıyoruz

yener 74 ün deiği gibi

"Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur. [Konfüçyüs]"

bu zaten herşeyi açıklıyor

emeği geçen paylaşan paylaştıran herkese teşekkürler

Söz Konfüçyüse paylaşım özlü sözler konusunda sayın Bigpasha adlı üyeye aittir.Ben sadece oradan aldım:)

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri