DÜZGÜN ÇALIŞAN EPLAN

fractal

Üye
yaklaşık 1 aydır eplan kurmaya çalışıyorum.p8 32-64 bit coğu sürümünü denedim.ama hiç birsinden bir sonuç alamadım.arkadaşlar win 7 32ve 64 bit iki ayrı işletim sistemim var.en iyi çalışan en düzgün en son eplan sürümü nedir?tabi crack de düzgün çalışan.bir yardım arkadaşlar....daha fazla konu açmak istemiyorum...:)

teşekkürler..

Ben de aynı sorun dan muzdarip im benimde aradım program lardan birisi kullanan arkadaşlar var ise bende bu program ı kurup kendimi geliştirmek istiyorum şimdiden sağolunn

denemediğim kalmadı birinin crack çalışmıyor.yok 64 bit uyumlu değil.kuruluyor crack ok şablonlar olmuyor..hep birşeyler eksiik.yapan arkadaşlar bir yardım eylesin...

Bana mail adresi gönderebilirseniz ben yardımcı olmaya çalışırım.

siz bana ne göndermeye çalışıyorsunuz .direkt programımı?bende nerdeyse tüm sürümler var.ama cracklerini yapamadım..yada crackleri uygun değil...siz hangi versiyonunu kullanıyorsunuz..

sorunsuz çalışıyormu?onuda kurdum f28 hatası veriyordu daha doğrusu bende antet bile yoktu.yine buraya konu açmıştım ama yardım alamadım....şimdi bunu tekrar kurabilirim.sanal pc win7 pro var..
sizin öneriniz nedir?

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri