Cw ve Ccw

darker

Üye
merhabalar

elimde ac 220v bi motor var ve bunu iki yöne otomatik şekilde saatlerce dönebilecek bir şekilde ayarlamak istiyorum.

motorun her yarım saniye de bir yön değiştirmesine ihtiyacım var.

bunun için hangi motorun uygun olduğunu hangi aracı,yazılımı vs kullanmam gerektiğini anlatırsanız çok sevinirim :) teşekkürler

++ buna benzer bir konu varsa linkini atabilirsiniz yardımlarınız benim için önemli

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Siz ne istediğinizin farkında mısınız, hangi motor güç? Ödev mi? HEr şeyden önce her yarım sn de 1 ??? :eek:o_O

Siz ne istediğinizin farkında mısınız, hangi motor güç? Ödev mi? HEr şeyden önce her yarım sn de 1 ??? :eek:o_O
Hahahah Tepkinizde çok haklısınız. Ben mühendislik,elektrik,elektronik işlerinden pek anlamam ki muhtemel sebebi bu bölümleri okumamış olmamdır ben size bi gif linki bırakayım o durumu benden iyi anlatır. açıklarsanız sevinirim. şöyle:
https://media0.giphy.com/media/gfqL...770736fee8ee676f74cb75f4e1a24cf&rid=giphy.gif

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri