CVT şanzıman

cvt şanzıman çalışırmı.

• Evet çalışır

Oy: 1 50.0%
  • hayır çalışmaz.

Oy: 1 50.0%
  • çalışı fakat verimsiz olur.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
bende mesajını okuyunca benzini koyulmadı diye devrim arabasının üretiminin durdurulmasını hatırladım.

Son düzenleme:
yaaaw @kesmez şu soruların bir defa da bildiğim yerden gelsin be. ben motordan şanzımandan öyle anlarım ki, bilemezsin. benim bildiğim nerde trak orada bırak. ustası nasıl olsa yapar. ben cahil böyle konularda.
geçmişten bir anı; gazetede becayiş ve ön çalışmayı turgutreis'te yapardım. bir gün bodrum'a dönerken motor gümledi, yol kenarına çektim, üzerine bir tekme attım ve şarampole yuvarlandı. şirkete gittim motor arıza yaptı dedim, almaya gittiğimizde. şarampolde görünce milletin gözü fal taşı gibi açıldı. ben yolun kenarına bırakmıştım ama nedense şimdi şarampolde dedim. motor tamiri sayesinde 3 gün tatil yaptım.

Son düzenleme:
Motor kullanmayı severim. Halen paketçi motoru kullanıyorum. Gençliğimde suzuki dr650 den şimdi eşeğe geçtim.
Onun bile tekerlerine bir kaç gün önce 1350 tl ödeyip değiştirdim. Çeyrek altınımı yedi.
yinde sen yaptıysan çalışır deseydin ya ;)

bir tamircim vardı, 12 yaşından beri tanırım. o zamanlar çıraktı. usta olduğunda bende honda titan vardı, bir ayar yaptı eşek herif. ışıklardan çıkışta tek tekerlek çıkış yapıyordum. her seferinde gidip ayarla şunu tek teker gitmesin diye fırça atardım.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri