Crow Pw4 Panel Hakkında Yardım

ugurak

Üye
Arkadaşlar uzun zaman önce bir müşterimden söktüğüm pw4 alarm paneli şimdi lazım oldu fakat bir problemi var. Tüm bağlantıları yapıyorum alarmı çalıştırıyorum system ışığı yanıp sönüyor kod girmek istediğimde trouble olarak alarma geçiyor cihaz. Hiçbir şekilde müdahale edemiyorum. Elektromaksı aradım 4k7 ve 2k2 direnç ile birkaç yöntem denettiler sonuç alamadık cihazı bize gönder dediler. Fakat bekleyecek zamanım yok. Anladığım kadarıyla pc ile cihaz arasında bağlantı kurup yazılım atılması gerekiyor. Birçok elektronik cihaza yazılım güncellemesi yaptım bu konuda tecrübem var bu yüzden yapabileceğime inanıyorum. Yardımcı olabilecek biri var mı ?

yardımcı olabilecek kimse yok mu ?

Ben dukkani kamerasini nasil izlucm arkadslar

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Arkadaşlar uzun zaman önce bir müşterimden söktüğüm pw4 alarm paneli şimdi lazım oldu fakat bir problemi var. Tüm bağlantıları yapıyorum alarmı çalıştırıyorum system ışığı yanıp sönüyor kod girmek istediğimde trouble olarak alarma geçiyor cihaz. Hiçbir şekilde müdahale edemiyorum. Elektromaksı aradım 4k7 ve 2k2 direnç ile birkaç yöntem denettiler sonuç alamadık cihazı bize gönder dediler. Fakat bekleyecek zamanım yok. Anladığım kadarıyla pc ile cihaz arasında bağlantı kurup yazılım atılması gerekiyor. Birçok elektronik cihaza yazılım güncellemesi yaptım bu konuda tecrübem var bu yüzden yapabileceğime inanıyorum. Yardımcı olabilecek biri var mı ?

Merhaba ,

Cihazı söktüğünüz de alarm konumunda kaldığı için sizden doğru şifreyi istiyor . Yanlış şifre girildiği için sabotaj hatasına düşüyor.
Bilgisayara bağlamak için elinizde serial modül ve bağlantı programı olması lazım . Bu ikisini tedarik ettikten sonra yardımcı olabilirim.

Kolay gelsin.

serial modül sorun değil de programı bulamadım çok araştırdım

d link modul varsa programı atabilirim size

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri