CP1L İÇİN 7.1 VEYA ÜSTÜ CX PROGRAMMER

Arkadaşlar merhaba,

CP1L plc'ye bağlanabilmek için programa ihtiyacım var.
Bilgisayarımda cx-programmer 5.0 ve cx-one 2.0 trial v. yüklü onun içinde de cx-programmer 7.0 var.

Bu programlarda cp1l diye bir plc gözükmüyor. Pdf lerde de 71 ve üstü istediği yazıyor. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Herkese iyi çalışmalar.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Arkadaşlar merhaba,

CP1L plc'ye bağlanabilmek için programa ihtiyacım var.
Bilgisayarımda cx-programmer 5.0 ve cx-one 2.0 trial v. yüklü onun içinde de cx-programmer 7.0 var.

Bu programlarda cp1l diye bir plc gözükmüyor. Pdf lerde de 71 ve üstü istediği yazıyor. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Herkese iyi çalışmalar.

CP1L plc ye bağlanmak için cx programmerin 7.1 versiyonu en az olmalıdır.Yada omron firmasından yeni bir cx-one trial istersen onunlada bağlanabilirsin.

Arkadaşlar bende omron cx-programmer9.0 yuklü ladder dıagramında tım konutunun set değerini tazamıyorum yardımcı olurmusunuz

Serkut43 bey bende omron cx programmer 9.0 yüklü fakat tım komutunun set değerini yazamıyorum yardımcı olurmusunuz

Serkut43 bey bende omron cx programmer 9.0 yüklü fakat tım komutunun set değerini yazamıyorum yardımcı olurmusunuz

New instruction TIM boşluk timer numarsı boşluk register adresi şeklinde yazarsan sorun olmaz.
Örnek:
TIM 1 D100
TIM 2 #50
Helpinde örnekleri var.

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,928
Son üye
welat karzan

Yeni konular