Covid-19. haberler, bilgiler...

tamam abicim sende haklısın da yalnız dikkat edersen bu adamlar he türlü haşeratı hayvanı yiyorlar domuzu felan geçtim bunlar hamile kadınların aldırdığı çocukları cenin yiyiyorlar bunlar normal değil bize göre..
mesela geçenlerde salgın diye bir film izledim bu corona virüsüne benzer birşey orda hatsalığın kaynağını nerden çıktığını araştırıyor doktorlar en sonunda yarasadn domuza geçiyor o domuzu restoran da pişirmeye hazırlarken insan geçiyor ordan yayılıyor hastalık....
izlemenizi tavsiy ederim....
Cenin yemeyi hicbir insan yapmaz . Bu tür şeyler ancak sosyal medya maskaraliklaridir . İnanmamak lazım.

Dünya yüzeyindeki salgın yayılımını incelediğinizde,eski doğu bloğu ülkelerinde yayılımın ve ölümlerin bir hayli az olduğu görünüyor.
https://www.bing.com/covid
Bunu nedeni hakkında yorumlarınız nedir?

Arkadaşlar çevresinde hasta olan veya kayip veren varmi ? Kim bu hastalar ve vefat edenler ?

evet bende merak ediyorum keşke ölenlerin adını yaşını memleketlerini de söyleseler....

Kanunen mümkün değil...Hasta haklarına ve kişisel bilgilerin korunması kanununa aykırı.

Kaldi ki bu kadar detaylı bilgiyi ne yapacağız? Zaten paranoyanın kıyısında dolaşan bir halkız bu tür bilgiler yayılırsa bazı kişi yer ve zümrelere karşı iyice paranoyak oluruz.

Dünya yüzeyindeki salgın yayılımını incelediğinizde,eski doğu bloğu ülkelerinde yayılımın ve ölümlerin bir hayli az olduğu görünüyor.
https://www.bing.com/covid
Bunu nedeni hakkında yorumlarınız nedir?
bence bunun sebebi o bölgelerin hala soğuk olması virüs de canlı bir organizma vucud sıcaklığı 36 derece ve sanırım bu virüs de o dereceler de yaşayabiliyor 0 ın altında ve 0 a yakın derecede yaşayamıyor diye düşünüyorum

yarı resmi açıklamalara göre bodrum'da 7 kayıp var (yerel gazete)
evet belediye başkanı da onayladı, nüfüs 300.000 olmuş kayıp sayısı 7

Son düzenleme:
Tatil beldelerinin belediye başkanları gelmeyin buraya dediler, ama geldiler.
Ha İstanbul'da kapanmışsın evine ha Bodrum'da ne fark eder ki?
Çin virüsü kalabalıkta yakalıyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri