Covid-19. haberler, bilgiler...

Resmen kıyamet senaryosu, karşı komplo teorisi(!) gibi duruyor.

Haberde bir de şaka gibi şöyle bir cümle var; "Bazıları, belli hastalık virüslerinin yeryüzünden silinmiş olması gibi sahte bir güven duygusuna kapılmamak ve bu riske karşı tedbir olarak aşı stoklarının bulundurulması gerektiğine inanıyor." :D

Henüz aşısı bulunamamış, bulaşıcı onlarca virüs ve hastalıklardan ölen insanımızı, evimizin dibindeki litosfer sıcaklığındaki toprağa gömüyoruz.

Fakat araştırıp bilgilenmek faydalıdır. Tabii, biz Biyolog, Virolog olmadığımız için hâşâ ahkâm kesecek değiliz. Maksat muhabbet olsun.

Sosyal medya garabetiyle ilgili söylediklerinde haklısın.

Son düzenleme:
ne illet ne pislik bir hastalıkmış hayatımız kabusa döndü sokaklrda in cin top oynuyor heryer kapalı hiçbir yere gidemiyoruz hiçbir işimizi yapamıyoruz bugün bir iş için sosyal hizmetlere gideyim dedim kurumdn içeri almadılar kapıya telefon numarası asmşlar işini telefonla halledecen dediler ...inşallah bir an önce hayat normale döner....

bugün Çin diyarından bir virüs haberi daha geldi HANTA Virüsü fareden insana geçen bir virüs fare,fare dışkısı ve farenin gezdiği yerlerde temas eden kişilerin ellerini ağız göz gibi yerlerine değmesi sonucu vucuda girip ateş yapan bir hastalık 1 kişi ölmüş ölen hasta ile yolculuk yapan 30 kişi karantinada iyi olan tarafı bu virüs insandan insana geçmiyormuş tabi Korona gibi mutasyona uğramamış veya bir vucuddu Korona ile tanışıp akıl almamışsa

bugün Çin diyarından bir virüs haberi daha geldi HANTA Virüsü fareden insana geçen bir virüs fare,fare dışkısı ve farenin gezdiği yerlerde temas eden kişilerin ellerini ağız göz gibi yerlerine değmesi sonucu vucuda girip ateş yapan bir hastalık 1 kişi ölmüş ölen hasta ile yolculuk yapan 30 kişi karantinada iyi olan tarafı bu virüs insandan insana geçmiyormuş tabi Korona gibi mutasyona uğramamış veya bir vucuddu Korona ile tanışıp akıl almamışsa
Bu virüs yeni değil. 6 sene öncede vardı.

Bugün markete gittim. Bugün gördüklerimden sonra anladım ki bizi bu mikrop ya öldürür ya da kurtuluruz . Hijyen önlem falan bize bir kaç gömlek bol gelir . Gördüklerim den bir kaç örnek:
Hanimefendinin biri kasiyerden aldığı poşeti açamayınca yüzündeki maskeyi açıp parmaklarını yalayıp açmaya çalıştı.
Bir genç kız ellerine eldiven takmış. Ellerine taktiği eldivenle keyifli keyifli burnunu kaşıyordu .
Markette çalışanların çoğunun yüzünde maske olmasına rağmen bir çoğu araba penceresi gibi yüzden çeneye indirilmiş durumdaydı.
Esnafın biri işyerinin önünde yüzündeki maskeyi çenesine indirmiş keyifli keyifli sigara içiyordu.
Oy anam oy .......

Son düzenleme:

abicim pis çinlilere herşey müstehak ben onlara acımıyorum her türlü pislik onlardan çıkıyor...
her türlü haşeratı onar yiyor pis mikrop adamlar eğer ki salgın filmini izlerseniz bu tip hastalıkların yarasa domuz gibi hayvanlardan geçtiğini anlarsınız...
Bugün markete gittim. Bugün gördüklerimden sonra anladım ki bizi bu mikrop ya öldürür ya da kurtuluruz . Hijyen önlem falan bize bir kaç gömlek bol gelir . Gördüklerim den bir kaç örnek:
Hanimefendinin biri kariyerden aldığı poşeti açamayınca yüzündeki maskeyi açıp parmaklarını yalayıp açmaya çalıştı.
Bir genç kız ellerine eldiven takmış. Ellerine taktiği eldivenle keyifli keyifli burnunu kaşıyordu .
Markette çalışanların çoğunun yüzünde maske olmasına rağmen bir çoğu araba penceresi gibi yüzden çeneye indirilmiş durumdaydı.
Esnafın biri işyerinin önünde yüzündeki maskeyi çenesine indirmiş keyifli keyifli sigara içiyordu.
Oy anam oy .......

hahahaa çok komik... :D :D :D :D

Lütfen bu forumda kimse bir millete yada insana aşağılayıcı ve hakaret edici cümle kullanmasın. Moderatörler buyrun.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri