Corona günlüğüm.

FAVİMOL haptan bir seferde 8 tane, kan sulandırıcı ( ne demekse) ECOPİRİN haptan 1 tane içtim.

Öncelikle geçmiş olsun.

Bu hapların ciddi yan etkisi var(kalp krizi)
Sulandırıcı o yüzden diye tahmin ediyorum.
Çok kötü olmadıkça hapları içmeyin.
Çevremdede olanlar var.Çoğu içmeden atlattı.
Korkmaya gerek yok.Moral bozmayın.
Normal grip bu sadece modifiyeli.

Keyfe keder test için başvurdum, tüm kurallara uyduğumu sandığım halde bugün benimde sonucum pozitif çıktı.
Herhangi bir sağlık problemim yok, ne ateş, ne nefes darlığı.... normal günlüğümden çok fazla fark yok, tabi şuan için... yarın ne olacağını Yüce ALLAH'ım bilir.
Herhangi bir sıkıntım olmasada insan amel defterini açıp okuyor... "kaç kalp kırdın ? kimsenin hakkını yedin mi? geceleri ankara, hafta sonu batum yasak artık sana, kıble hangi taraftaki bu evde" deditiyor insana.

Keyfe keder test için başvurdum, tüm kurallara uyduğumu sandığım halde bugün benimde sonucum pozitif çıktı.
Herhangi bir sağlık problemim yok, ne ateş, ne nefes darlığı.... normal günlüğümden çok fazla fark yok, tabi şuan için... yarın ne olacağını Yüce ALLAH'ım bilir.
Herhangi bir sıkıntım olmasada insan amel defterini açıp okuyor... "kaç kalp kırdın ? kimsenin hakkını yedin mi? geceleri ankara, hafta sonu batum yasak artık sana, kıble hangi taraftaki bu evde" deditiyor insana.

inşallah sıkıntısız atlatırsınız. geçmiş olsun.

Merhaba kardeşim ..çok geçmiş olsun . Moral cok önemli. Tez vakitte sağlığınıza kavuşursunuz insallah

Günlük tutmaya ve yaşadıklarımı yazmaya çalışacam. Dikkat edin kendinize arkadaşlar

Corona günlüğüm ( Suat aydın)
23.03.2021 saat 12:00 gibi test verdim. Soğuk algınlığı benzeri şikayetler. Boğazda yanma burun akıntısı vb.
23.03.2021 saat 22:00 testim pozitif çıktı. Evde annem eşim çocuğum karantinadayız. Salona alındım.
23.03.2021 saat 23:00 ilçe sağlıktan geldiler kapıya yapıştırmak için broşür bıraktılar ve ilaç bıraktılar.

24.03.2021 gece iyi geçti. Bi ara uyanıp bahçedeki bıldırcınlara kim bakacak derdine düştüm :)
Normal soğuk algınlığı gibi seyrediyor.
SAAT 9:00 = Sağlam bir kahvaltı yaptım ve ilçe sağlığın verdiği FAVİMOL haptan bir seferde 8 tane, kan sulandırıcı ( ne demekse) ECOPİRİN haptan 1 tane içtim.
Kayin pederle aynı zamanda yattık ve onu kaybettik. Bu yüzden iyiyim yazmaya elim gitmedi. Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Allah'a emanet olun

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri