control techniques sürücü yardımı

madlife yoksa sen rakip firmanın sorumlususun control teknik çok iyi bir sürücüdür. :)

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
control techniques slm unimotorlarda offset ayarı yapamıyoruz ne yapmamız gerekiyor.yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:
selam control technique sürücüden (unidriver ) ol.dc.l trip hatası alıyorum.bunun anlamını bilen var mı? tesekkurler..

slm arkadaşlar ben de bi konuda yardım isticem.unidrive nasıl programlanır,software war mı? ve ud 70 modülü ile mi bağlantı kuruyoruz baglantısını bulamadım. yoksa ud 70 software ayrı mı? yardımcı olursanız sevinirim.

nedemek istedigini tam anlamadım ama ctsoft programından blokparamertelerınde 7.01 veya 7.02 bolumune gelerek anloginput sayfasından scale çarpanını kuçulturek %100 den kuçuk olmasını limitleyebilirsin pot maksimumda olsa bile senın çarpanın sonucu kadar değer alır.. ama anlatmandan bişi anlamadım:(

canım kardesım ver meıl adresını sana gerklı bahlantı seklını ve parametre lıstesını atyımda ku

Arkadaslar merhaba ben bursa control techniques firmasında (ETUM ELEKTRONİK) program ve proje sprumlusu olarak calışıyorum her turlu sorunuza ve istehinize cevap verebilirim

ALİ MERTER
Merhaba cobtrol tencniq commender c200 ile bobin acici uygulamam var frekansi plc ile gonderiyorum gergiyi ayarlamam icin tork olayini nasil yapabilirim. Bazen geride kaliyor geriliyor ve trip ediyor.
0***
***@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler