control techniques arıza kodları

orhann

Üye
montajını yaptığım bir makinada, sürücüden PH ve oHt3 kodları alıyorum, konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. (sürücü beslemesi ile ilgili bir problem yok)

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Orhan bey ,

Cihazın modeli SK ise PH hatasına kumanda bağlantısındaki , hatalardan dolayı düşebiliyor.PH hatası için 24 VDC kumanda bağlantısını kontrol etmenizi öneririm.Oht3 ise #7.35 parametresinin yükselmesinden dolayı giriyor.Yükünüz atletli bir yük ise girebilir.32 nolu parametreyi aktif ederseniz(Dynamic V/F).Düzelebilir.Çözüm olmaz ise telefonda görüşebiliriz.05335741636

arkadaslar bende control techniques parametelere giremiyorum bunun sorunu ne olabilir sk modeli.

sürücünün fanı sıkıştıysa 24 v hatası verebilir

Orhan bey ,

Cihazın modeli SK ise PH hatasına kumanda bağlantısındaki , hatalardan dolayı düşebiliyor.PH hatası için 24 VDC kumanda bağlantısını kontrol etmenizi öneririm.Oht3 ise #7.35 parametresinin yükselmesinden dolayı giriyor.Yükünüz atletli bir yük ise girebilir.32 nolu parametreyi aktif ederseniz(Dynamic V/F).Düzelebilir.Çözüm olmaz ise telefonda görüşebiliriz.05335741636
Merhaba harun bey;
Control techniques sp sürücümüz var ol. Br arızası veriyor igbt deki fren kısmını kontrol ettik sağlam yardımcı olabilir misiniz

Forum istatistikleri

Konular
127,969
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri