Cofaso'dan Eplan'a XML proje taşımak.

huh

Profesyonel Üye
Merhaba.
Cofaso'dan Eplan'a XML proje taşımak mümkün mü?

Mümkünse nasıl yapabilirim?

Merhaba.
Cofaso'dan Eplan'a XML proje taşımak mümkün mü?

Mümkünse nasıl yapabilirim?
Merhaba,

Maalesef cofaso'dan Eplan'a XML proje taşınması mümkün değildir. Fakat, cofaso'dan Eplan 5, yani EXF formatında proje export yapabilirsiniz. EXF formatında projeyi de Eplan P8 açabilmektedir. Aynı şekilde Eplan 5 (EXF) formatında Eplan'dan export ettiğiniz projeyi de cofaso'da açabilirsiniz.

Ana menüden, Proje > Proje export > exf seçerek yapabilirsiniz.

Şu anda Eplan P8 formatlı projeleri de cofaso import/export yapabilmektedir. Fakat henüz testleri devam ediyor. Bu sebeple herkesin kullanımına açık değildir bu özellik.

İyi çalışmalar,
cofasoDestek

• Beğen
Tepkiler: huh
Merhaba,

Maalesef cofaso'dan Eplan'a XML proje taşınması mümkün değildir. Fakat, cofaso'dan Eplan 5, yani EXF formatında proje export yapabilirsiniz. EXF formatında projeyi de Eplan P8 açabilmektedir. Aynı şekilde Eplan 5 (EXF) formatında Eplan'dan export ettiğiniz projeyi de cofaso'da açabilirsiniz.

Şu anda Eplan P8 formatlı projeleri de cofaso import/export yapabilmektedir. Fakat henüz testleri devam ediyor. Bu sebeple herkesin kullanımına açık değildir bu özellik.

İyi çalışmalar,
cofasoDestek
Merhaba, Cofaso programını kullanabilmek için egitim mevcut mu acaba ücretli yada ücretsiz. Youtube bir kaç egitim var ancak belli bir noktadan sonrası yok.

Merhaba, Cofaso programını kullanabilmek için egitim mevcut mu acaba ücretli yada ücretsiz. Youtube bir kaç egitim var ancak belli bir noktadan sonrası yok.
Merhaba,

[email protected] dan iletişime geçerek ücretli eğitimlerle ilgili bilgi alabilirsiniz. Ücretli eğitimlerde konular daha ayrıntılı, standartlarla da ilgili bilgiler verilerek işlenmektedir. Bunlar dışında bizim kendi Youtube kanalımızı takip ederseniz, orada sesli anlatımlı videolar da mevcuttur.

Youtube linki: https://www.youtube.com/c/COFASO

İyi çalışmalar,
cofasoDestek

Merhaba,

İyi çalışmalar,
cofasoDestek
Teşekkürler, deneyeceğim.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri