Cofaso'da Çizim

serhu

Üye
Arkadaşlar Cofaso ile yaptığım çizimlerin "çizgi"kalınlığını değiştiremiyorum.Elektrik projelerininin çizgilerini daha kalın olması için ne yapılması gerekir?Bilen var mı?Varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Merhaba,

kırmızı çizgilerin kalınlığını değiştiremezsiniz. Sembol çizgilerinin kalınlığını ise, sembol tasarımından değiştirebilirsiniz. Çizgi, daire, ... seçin ve çizgi kalınlığını seçin.

Kolay gelsin.

yeni bir işe başladım burda cofaso çizim proğramı kullanılıyor. ve patronum benden yeni pano ları çizmemi istiyor. ve bi sorunum var ben daha önce çizim proğramı kullanmadım... bana yardımcı olaiblirseniz bu konuda çok mutlu olurum. şimdiden teşekkürler. iyi çalışmalar.

Verdiğiniz bu link açılmıyor virüs hatası verıyor pc tarafından engelleniyor. Nasıl açabiliriz ?

aradaşlar cofaso kurulumu nasl yapabilirim programı linkte bulamadım form da yen üyeyim yardımcı olursanız teşekkürede
rim

Arkadaşlar Cofaso ile yaptığım çizimlerin "çizgi"kalınlığını değiştiremiyorum.Elektrik projelerininin çizgilerini daha kalın olması için ne yapılması gerekir?Bilen var mı?Varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.
S.A arkadaşlar cofasoda sayfada çizen kısmındaki ismi nasıl değiştiriyoz

Sayfa üzerindeyken sağ fare tuşu + Özellikler + En alttaki alandan.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri