çabalarınız güzel ama
sizin programınızın yaptığının aynısı belki daha fazlasını ücretsiz olan

QELECTROTECH programı zaten yapıyor

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
çabalarınız güzel ama
sizin programınızın yaptığının aynısı belki daha fazlasını ücretsiz olan

QELECTROTECH programı zaten yapıyor
Bahsedilen ürün numaralandırma işlemi için bile kullanıcıyı çok büyük zorluğa sokmaktadır. Örneğin, cofaso bu işlemi online ve otomatik olarak yapar. Sembol kütüphanesinin zorluğu, otomatik sayfaların olmaması ve daha birçok konu için derin bir karşılaştırma yapılabilir kullanıcılar tarafından.
cofaso, bu kadar kolay kullanımla beraber bir projenin uluslararası normlarda bütün detaylarını oluşturmanızı sağlar. Fakat tabi ki böyle bir yatırımı yapmak istemeyen, bu iş için bütçe ayırmak istemeyen kullanıcılar için kesinlikle güzel bir alternatif olabilir.

İyi çalışmalar,

cofasoDestek

Merhaba Arkadaşlar,

Kurulumla ilgili bir hata oluşmuş, sorunu çözdük, set up dosyasını güncelledik, sizden ricamız cofaso 7.0 yükleme dosyasını www.cofaso.com dan tekrar indirip, kurmanız.
Anlayışınız ve geri dönüşleriniz için teşekkür ederiz.

İyi çalışmalar,

cofasoDestek

lisanslı olarak satın alma ücreti nedir acaba ? Şirket değil sadece kişisel olarak almak istiyordum.

@cofasoDestek

Programı bilmem, hiç kullanmadım ve branşım itibarı ile kullanacağımı pek sanmıyorum ama çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim. Umarım diğer şirketlerde bu şekilde milli yazılımlar geliştirirler.

lisanslı olarak satın alma ücreti nedir acaba ? Şirket değil sadece kişisel olarak almak istiyordum.

@cofasoDestek
Lisans satın alma veya kiralamayla ilgili olarak satış bölümünden arkadaşlarımız size yardımcı olacaklar. Lütfen iletişim bilgilerinizi http://www.cofaso.com/Contact linkinden bize ulaştırınız veya şirket email adresinden ya da telefon numaralarından bize direkt olarak da ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar,

cofasoDestek

Programı bilmem, hiç kullanmadım ve branşım itibarı ile kullanacağımı pek sanmıyorum ama çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim. Umarım diğer şirketlerde bu şekilde milli yazılımlar geliştirirler.
Motive eden yorumunuz için çok teşekkürler, ne yazık ki ülkemizde mühendislik ve yüksek teknoloji gerektiren dallarda faaliyet gösteren şirket sayısı oldukça az. Lakin özellikle genç arkadaşlarımıza ve fark yaratmak isteyen insanlarımıza biraz olsun ilham olabildiysek ne mutlu!

İyi çalışmalar,

cofasoDestek

Kurdum ama program açılmıyor hata veriyor.

Kurdum ama program açılmıyor hata veriyor.
Hatayı bizimle paylaşırsanız sorunu o şekilde çözelim. Lütfen http://www.cofaso.com/Contact adresindeki forma iletişim bilgilerinizi bırakın sizi arayıp uzaktan bağlantı kuralım veya şirket telefonlarından ya da email adresinden bize ulaşın.

İyi çalışmalar,

cofasoDestek

E hani sümülasyon olacaktı bu sürümde yıllar önce böyle demiştiniz.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri