Cofaso 6,1 ( E - Plan 6,1 ) >Türkçe & Sorunlar Buraya !!!

Sayın volcano58,

cofaso'da böyle bir özellik yok bildiğim kadarı ile.

Selamlar

cadsaopaulo

Cofaso 6.1 de yeni sembol oluşturuyorum kaydet diyorum kaydetmiyor, aynı sembolü defalarca çizmekten bıktım.

Cofaso 6.1 de yeni sembol oluşturuyorum kaydet diyorum kaydetmiyor, aynı sembolü defalarca çizmekten bıktım.[/QUOT E]

sn. meteakmaz

Sembol tasarımında değişiklikleriniz kaydetmek için klavyeden ctrl + s tuşunu kullanarak kaydetmeyi deneyiniz. Ayrıca sol üst köşede bulunan disket resmine basarakta olabilir. Şayet hata devam ederse Mert Bilgi İşlem ltd. - Geleceğin Yazılımları: Tesisat™, cofaso™, CRM adresinden cofaso6.1Patch dosyasını indirip cofaso kapalı iken devam devam diyerek kurulum yapınız. Sorun büyük bi ihtimalle çözülecektir.

Kolay gelsin.

TurgayÇelebi

Cofaso 6.1 deneme sürümü sanırım şuanda kullanılan lisan suresi nezaman sona ercek..

ve lisan fiyatları nedir..??

projeleri olusturp daha sonra acamasak ne olacak...

merhaba arkadaşlar; benim bir sorunum var, bir proje çizdim 16 sayfalık ve bu projeyi yedekledim,(sayfanın boyutu 1,05mb) şimdi program yedeği okumuyor, dosya uzantısı (.ebk) yardımlarınızı bekliyorum...

merhaba arkadaşlar; benim bir sorunum var, bir proje çizdim 16 sayfalık ve bu projeyi yedekledim,(sayfanın boyutu 1,05mb) şimdi program yedeği okumuyor, dosya uzantısı (.ebk) yardımlarınızı bekliyorum...[/QUO

Sn Hasata :
Yedeklemiş olduğun .ebk dosyası isminde türkçe karakterler varsa onları kaldırıp tekrar okumayı dene. Sorun çözülecektir. Eğer çözülmezse herhangi bir hata mesajı çıkıyorsa bildirirsen daha iyi yardımcı olabilirim.

TURGAY BEY çok teşekkürler,projeyi ingilizce isimlendirmiştim türkçeye çevirdim sorun çözüldü.

potansiyel okların adreslemeleri problem yaratıyor ayrıca numaralandırma iyi çalışmıyor yadaben sitemin mantığını çözemedim aynı problemleri yaşayanlar varsa paylaşırsa sevinirim

Sayın sahmerdane,

biraz açarsan yardımcı olabilirim.

cadsaopaulo

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri