Cofaso 6,1 ( E - Plan 6,1 ) >Türkçe & Sorunlar Buraya !!!

arkadaşlar merhaba
Cofaso kullanan arkadaşlardan kaç kişi lisanslı kullanıyor program kurulurken karşınıza çıkan kullanıcı sözleşmesinde 1 ay sonra kaçak kullanıma girer diyor
kaç kullanıcı satın aldı?
https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/cofaso-6-1-e-plan-6-1-türkçe-sorunlar-buraya.9259/page-41

https://www.kontrolkalemi.com/forum...rkçe-sorunlar-buraya.9259/page-42#post-346488

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/cofaso-6-1-e-plan-6-1-türkçe-sorunlar-buraya.9259/page-45

Kolay gele-hayırlı işler

Son düzenleme:
Selamlar ;

Cofaso da proje çizerken elektrikler kesildi . Geldiğinde ise şu uyarıyı veriyor ve projelerin içeriğini göstermiyor sadece kapak sayfalarını gösteriyor ! Yedek de almamıştım ne yapabilirim ?

GOT ERROR 127 FROM STORAGE ENGINE hatası

Arkadaşlar cofaso 6.2 programında Lisans Zaman Aşımı veya Hatası! diyor , bunu nasıl çözebiliriz. acill desteklerinizi bekliyorum.

Sayın parliament23,

benim tesbit ettiğim kadarı ile kopya yapıştır mantığında çok yenilik var. Eskinden bir sayfa içinde veya proje ağacı üzerinde sayfa kopyalıyıp yapıştırırken, CTRL-C den sonra sadece CTRL-V kullanılabiliyordu. Şimdi CTRL-W eklenmiş ve buda yapıştırılan hiçbir nesnenin numarası değiştirilmeden yapıştırılması demek.

Başka bir yenilik almanların Eplan'ından alınan projeler mükemmel okunuyor. Hiç hatasız okunuyorlar.

Pano için kablaj numaralandırmada sabitlenmemiş kablolar ayrılmış, bu çok iyi olmuş bence. Benim çok işime yarıyor.

Başka irili-ufaklı birçok özellik eklenmiş, ama bence bunları şirketten öğrenin.

cadsaopaulo
ÇİZEN KISMINDAKİ İSMİ NASIL DEĞİŞTİRİYOZ ARKADAŞLAR

Merhaba Aziz Özkan,

yarışma içinse bunu çıkarmana gerke yok, çünkü onlar zaten sponsor oldukarı için, bence şık olmaz.

Fakat kendin için ise, Ekstralar + Sembol tasarımına ve çıkan pencerede System kütüphanesi altında değiştirmek istediğin sembolü bulacaksın ve istediğin herşeyi değiştirebilirsin.

Selamlar

cadsaopaulo
kenar antetini tekrardan nerden oluşturuyoz arkadaşlar

COFASO DA KENAR ANKETİNİ NASIL DEĞİŞTİRİRİZ TEKRAR ARKADAŞLAR

(DÜZELT BUTONU KAYBOLDUĞU İÇİN TEKRAR MESAJ YAZMAK ZORUNDA KALDIM )

ben bu arada şu an kullandığım pc de winmysqladmin.exe ile ilgili işlemi denedim tıklayınca kısa bir süre kırmızı mod da kalıp sonra kendiliğinden yeşil olduğunu fark ettim (mevcut pc vista iş yerindeki xp)bu esnadamı d deki dosyaları c ye kopyalamam lazım ?
selamun aleykum arkadaşlar benım sorum şu arkadaşın pc deki kendi çizdiği sembolleri aynı şekilde benim pc ye nasıl aktarırım

selamun aleykum arkadaşlar benim sorum şu arkadaşın pc de kendi çizip tasarladığı sembolleri benim pc ye nasıl aktarırımm

Cofaso 6.1'de yedekleme yaptıktan sonra yedeği tekrar okuyunca cihaz isimlerini default harflerine çekiyor (termik E10 ise K30 geliyor)ya da kablolar bozuk çıkıyor. En iyi sonuç ebk uzantısında geliyor. ama onda da bozukluklar oluyor. Bir çözümü var mıdır bildiğiniz ?

COFASO DA KENAR ANKETİNİ NASIL DEĞİŞTİRİRİZ TEKRAR ARKADAŞLAR
Merhaba imsalsizz,

Eğer cofaso 6 sürümünde antet değiştirmeyi soruyorsan, aşağıdaki videodan takip edebilirsin. Fakat cofaso 7 sürümlerinde de aynı mantık geçerlidir.

Bizlere email yoluyla ya da telefonla ulaşarak diğer teknik konularda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İyi çalışmalar,
cofasoDestek

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri