Cofaso 6,1 ( E - Plan 6,1 ) >Türkçe & Sorunlar Buraya !!!

Arkadaşlar,
Cofaso proğ. bende kurmayı denıyorum. Kuruum tmamlanıyor, çlıştır dediğimde , ekranda can't conec to
MySQL DB hatası verıyor. Ne yapabilirim..
sayın zeybek
bu hatayı yok etmek için program filesin içinden
cafosso 6,1 klasörinün içinde iki klasör var bu klasörlerin birinin içinde MySQL çalıştır rı tıkla düzelir.

Bu hata ile zaman zaman ben karşılaşıyorum. Trafik lambası kırmızı geliyo çözüm bulamadım yardım.

bir arkadaşımızın sorusuna xml olarak göndermesini söylemişsiniz xml formatını biz çizim olarak görebilirmiyiz lütfen yardımcı olurmusunuz

Merhaba cemal uçkan,

... xml formatın ...
Yarışmaya katıldığınızı bildiğim için yazıyorum. XML zaten cofaso'nun formatı. Elbette eksport edip gönderme imkanı var.

Kolay gelsin.

Xml formatını normal olarak acamıyosun. İllaki cofasoya import etmen lazım yoksa onu proje çizimi olarak göremiyosun sadece komutlar açılıyo ekrana ondanda biz anlamayız.

- Yarışma sorularının cevapları 31 Aralık 00.00'da konuya eklenecek, ödülleri kazananlar ise 15 Ocak 2010 tarihinde açıklanacak ve çekiliş yapılması durumunda çekiliş sırasındaki ekran görüntüleri kaydedilip yarışma sayfasında yayınlanacaktır.

cevapları bekliyoruz

- Yarışma sorularının cevapları 31 Aralık 00.00'da konuya eklenecek, ödülleri kazananlar ise 15 Ocak 2010 tarihinde açıklanacak ve çekiliş yapılması durumunda çekiliş sırasındaki ekran görüntüleri kaydedilip yarışma sayfasında yayınlanacaktır.

cevapları bekliyoruz

Arkadaşlar 3-4 gün önce Cofaso 6.1 kurdu. normal çalışıyordu ve şimdi
"An error has occurred during startup" hatası geliyor, "OK" dersem kapanıyor, köşedeki çarpı işaretinden kapatırsam normal çalışıyor. Acaba neden böyle ?

Bu arada CClener programı ile arasıra temizlik yapıyorum, ondan olabilirmi ?

Selamlar.

gönderdiğim çizimi iyi takip edersen cevabını bulursun

Ekli dosyalar

• 1.pdf
    245.9 KB · Görüntüleme: 53

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023