Cofas'a Teşekkürler

yener74

Üye
Geçenlerde yeni revize etmiş olduğumuz 4 adet 18.5 kW ve 2 adet 7,5 kW lık su pompaları istasyonun teknik şemasını hazırlayayım derken aklıma Pc de çizmek geldi.Autocad ve benzeri programları kullanmayı bilmediğimden fuarda ve forumumuzda tanıtılan Cofaso programını bir deneyeyim dedim.İlk olarak başlangıçta biraz zorlansamda şu an 3 sayfalık kısmını bitirdim:)
Eminim ki proramı kullanmaya devam ettiğim sürece daha basit gelecek ve kısa yolları kullanıp röle kontaktör kontak arama derdim sona erecek.
Buradan forumumuza destek veren Cofaso yu ve Cofaso yu forumumuza katan tüm arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum.
Çok sağolun arkadaşlar.Gerçekten işimizi çok kolaylaştırdınız.

Son düzenleme:
gerçekten çok doğru .. ben cofasoyu yeni indirdim ve az bi zamanda çok yol katettim.ve bu öğrendiklerimi somut projelerde uyguluyorum yaptığım işleri kayıt altına almak çok önemli...en güzel yanıda türkçe olması .ilgili abilere çok teşekkür edit,yorum

Bende Cofasoyu bu site aracılığı ile öğrendim kullanımı kolay ve her türlü sorunuda site aracılığı ile çözebiliyoruz

kocaeli körfez endüstri meslek lisesi öğretmeniyim. otomasyon fuarında tanıştığım, yetkili arkadaşlar çok sıcak davrandı ve okulumuza kadar gelip biz öğretmenlere programı anlatabileceklerini söylediler. randevulaştık ve bu gün istanbuldan gelip anlantılar. ayrıca okulumuza lisanlı olarak sınırsız kurulumlu ,eğitim için kullanabileceğimiz programı da hediye ettiler. onlara sonsuz teşekkür eder çalışmalırında başarılar dilerim. tacettin çıracı elektronik teknik öğretmeni

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri