CodeSys'de Yazılan Program Boyutu

Titus

Üye
Arkadaşlar merhaba,

CodeSys ile bir deneme yapıyorum, yazdığım programın boyutunu görmek için Online >> Show File İnformation yolunu denediğimde aşağıdaki gibi bir pop-up çıkıyor karşıma:

Bu açılan değerleri nasıl yorumlayabilirim bu konuda bana bilgi verebilir misiniz?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhaba Sayın Titus

İnanın popup mesaj hakkında bir yorum getiremedim
Bende su an Rexroth PLC kullanıyorum Projem geregi bendeki Codesys menülerinde öyle bir menü yok
Salt Codesys programına bakmak gerekli diye düsünüyorum Cünkü PLC firmalarının 3s-Smart Firmasından
farklı istekleri olabiliyor onlarda kaynak kodunda değişik yapabiliyorlar.

Codesys yeni filizlenmeye başladığı dönemlerde direk Target dosyaları ile 2 PLC girdim ama Rexroth da IndraLogic(codesys) ile bunları kısıtlamış araya soktugu Indra Mühendislik programından yönetiyor.Indralogic de sadece
program yazıyoruz.

Mesela sizin yazdıgınız menü bende cıkmıyor ama online seklinde Rexrothda deneyeceğim.

Yani bazı seyler markaların isteğiyle değiştirilebiliyor.

Ama sizin Pop ekrandan anladıgım Curent olan kısımlar hafıza alanlarındaki hafızaya benziyor

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri