Codesys yükleme sorunu

a.bahsi

Üye
yüklerken ekteki hata çıkıyor ama 230 gb boş alan var nasıl çözebilirim

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    40.1 KB · Görüntüleme: 113
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
bu soruya kimse cevap vermedi forumdan .bende codesys durumu yazdım .ekte cevabını görebilirsiniz.
Türkçesi şu:yükleme yaptığınız dosya veya klasörde codesys'in herhangi bir sürümü olmayacak.gerçekten de daha önce 32 bit sürüm vardı. Kaldırmıştım ama artık dosya hâlâ mevcuttu .onuda silince normal yükleme oldu.Bilginize.
Ekran Alıntısı.PNG

Merhaba ben de codesys yüklemeye çalışıyorum fakat yükleme aşamasında da yükledikten sonra programı açarkende hata alıyorum. Hatanın kaynağı konusunda yardımcı olursanız veya codesys'den yardımcı olacak birimin e-postanını paylaşırsanız sevinirim.

Yükleme sırasında aldığım hata: compatibility package could not be installed

Hataya rağmen yükleme devam ediyor ardından bir hata daha veriyor ondan sonra yüklmeme tamamlanıyor fakat açarken aşağıdaki gibi bir hata alıyorum.
1633423063142.png

64 Bit 3.5.17.10 Versiyonunda aynı sorunla karşılaştım, daha sonra bir önceki versiyonu olan 3.5.17.0'ı kurduğumda sorun olmadı.

Merhaba ben de codesys yüklemeye çalışıyorum fakat yükleme aşamasında da yükledikten sonra programı açarkende hata alıyorum. Hatanın kaynağı konusunda yardımcı olursanız veya codesys'den yardımcı olacak birimin e-postanını paylaşırsanız sevinirim.

Yükleme sırasında aldığım hata: compatibility package could not be installed

Hataya rağmen yükleme devam ediyor ardından bir hata daha veriyor ondan sonra yüklmeme tamamlanıyor fakat açarken aşağıdaki gibi bir hata alıyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 82062
merhaba çözüm bulabildinmi bendede aynı sorun var

codesysi kurmaya çalışmışsın ama kuracağım klasör boş deyor ya başka klasör secmek lazım yada o klasörleri silmek lazım birden çok codesys yazılımı varsa klasörleri bilmek gerek önce unistal yapmak lazım yada tüm klasörleri temizlemek lazım .. ondan sonra bir daha yüklemek lazım

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri