cnc simülatör

Braveheart

Üye
Arkadaşlar kodları yazın işleyin görün simulasyon programı kısaca mini CNC ....

http://www.cncsimulator.com/Files/download.htm/CncSetup.exe

Ekli dosyalar

• cnc.jpg
    cnc.jpg
    106.7 KB · Görüntüleme: 100
Moderatör tarafında düzenlendi:
Sağol Entegre

arkadaşlar bu programda alt program nasıl yazıp çalıştırabiliriz yardımcı olursanız sevinirim...

alt program genelde işleme merkezlerinde işe yarar cnc tornalarda pek işe yaramaz yani gerek yoktur kulanmak isterseniz M98 alt progrm çağırma ve program no yaz ve kaç kez tekrarlancak onu yaz
örnek
M98------------------GİRİŞ
P 0005--------------PROG NO
L 7-------------------7 KEZ TEKRARLA
yalnız bu arada parça sıfırları değişir her seferinde dikkat edin

kardesım saol program ıcın ama ben bu programı kuramadım olmuo bana yardımcı olurmusunuz ve bu sektore daha yenı gırdım sadece cızımım var program nasıl yapılır bılmıorum yardımlarınızı beklıorum

ayrıca bu sıteye yenı ulastım ve ben cnc punc programcısı olarak ışe baslıcam dedıgım gıbı cızımım ii sadece programlama ıstıorum yardımcı olursanız cok mınnettar kalırım sımdıden cok saolun

arkadaşlar bu simulator un yeni sürümü yokmu

KardeŞİm bİr eĞİtİm almadan kendİ baŞina bunu ÖĞrenemessİn solİdmİ kullaniyosun

bodos ' Alıntı:
arkadaşlar ben arkadaşım yardımıyla cnc simulator un orjınal cd sını aldım. hemde 150 ytl gıbı uygun bı fıyata program crack, register ve türkçe olmak üzere herşeyi içinde ve şahıs cok güzel hazırlamış. yüklemeye resimli anlatımda yapmış yani süper bişi arkadaşlar süper olmus...(foruma vermek ısterdım ama cd kopyalanmıyor bırcok programla denedım ama yınede sonuc alamadım) isterseniz satıcının tel numarasını veriyim 0535 293 03 34 turk kardeslerımınde ogrenmesını ısterım :)

Bados kardeş nasıl orjinal cd oluyor bu anlamadım.içinde crack var register var.her tarafada bu mesajı yazmışsın. Başkalarının konuları içinde pazarlama yapmak bence iyi bir şey değil, o telefounda senin olmadığı ne malum. O kadar meraklıysan cd nin imajını al ve yayınla. Ayrıca Programı gerçek sitesinden indiren ve azıcık bilgisayar bilen herkes türkçe kullanabilir. Şu an sitesinde 6.26 sürümü mevcut. Ayrıca cracklanmış bir sssd.dll dosyası bulan herkes program içindeki uygun yere kopyalarsa süresiz kullanabilir.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,610
Son üye
cagriaytmz

Yeni konular

Geri