CNC router ile pleksiye led delikleri delen işletmeler ve ücretler?

merhaba arkadaşlar ,
pleksiye led delikleri deldirmek istiyorum. 15 harf,harf yüksekliği 10-15 cm arası pleksi levhayı 100x40 cm gibi düşünüyorum. ortalama ücret ne kadar tutar ? ayrıca bu delik delme işlemini yapan firmaların iletişim adreslerini bilen varsa yazar mısınız.

Reklamcılarda-tabelacılarda router olur onlara yaptırabilirsin.
Az ise öyle yap ya da elle del.
Çok ise devamlı ise routeri kendin yap ya da hazır al.
10kilo TL ye biter işin.
Fiyat çok değişken olabilir.
İşi yapacak olan işi görecek ve tahmini süre ile fiyat söyleyecektir.
Bulunduğun yerde böyle işler yapacak olan yoksa başka yerden adres verebilirim.
Yakın zamanda 120*240 cm 3 mm plexi tabakası 150TL gibi idi...

cnc router ile led delikleri deldireceğim yer yok bulunduğum yerde, led tabela işi yapanlarda karaköye gönderiyorlarmış. elle de delmeyi düşündüm aslında da router e gönderme işini de öğrenmek istiyorum.bildiğiniz ya da iş yaptırdığınız bir adres verirseniz iyi olur.teşekkürler

Verebileceğim adres Antalya dan .
Buraya sipiş verip gönder getir yapmaya değecek iş ise sözüm yok.
Ne derler malum , attığın taş ürküttüğün kurbağaya değmeli.
Levhaların ufakda olsa bütün levha işlerler genelde .
Çizimi kendin yapmalısın mesela corel draw ile çünki uğraşmazlar.
Uğraşırlarsa " duygusal " olarak incinebilirsin...
Bütün bunlara değecekse temiz iş yapan telefon numarası verebilirim.

cnc router ile led delikleri deldireceğim yer yok bulunduğum yerde, led tabela işi yapanlarda karaköye gönderiyorlarmış. elle de delmeyi düşündüm aslında da router e gönderme işini de öğrenmek istiyorum.bildiğiniz ya da iş yaptırdığınız bir adres verirseniz iyi olur.teşekkürler
hocam sizin yeriniz nerde Fatih civarında isen router e gönderme konusunda yardımcı olabilirim
sende router varmı ?
kaç mm çapında delik delmek gerekiyor led tabela için

hocam ben tekirdağdayım,router im yok. tasarım işini öncelikle bitireyim tekrardan haber verebilirim o zaman.ledler 4.8 mm ya da 5 mm olacak. kaç led gideceğini hesplamadım.

Son düzenleme:
senın işini baskılı devre yapanlar daha uygun fiyata yapar yanlız onlarda çizim ıster ben PCB yaptırdığım yer var benzer devre çızmıştım adamlar mmetrık yapıp gonderdıler

hocam ben tekirdağdayım,router im yok. tasarım işini öncelikle bitireyim tekrardan haber verebilirim o zaman.ledler 4.8 mm ya da 5 mm olacak. kaç led gideceğini hesplamadım.

istanbul da reklam tabela işiyle uraşıorum çalışma varsa elinde yapılcak yada daha önce yapılmış bi işle ilgili yardımcı olabilirim delikleri router ya da lazerle açabilirim !

istanbul da reklam tabela işiyle uraşıorum çalışma varsa elinde yapılcak yada daha önce yapılmış bi işle ilgili yardımcı olabilirim delikleri router ya da lazerle açabilirim !

teşekkürler,elimde yapılmış bir çalışma yok şuan tabelayı duvara dış cepheye asacağım fakat çerçeve işini pek anlamadım desem yeri, bazı yerler led tabelanın ön tarafına ledlerin dizildiği tabaka haricinde şeffaf plastik kullanmıyor bana da biraz sakıncalı geliyor bu durum ,sizin kasalarınız nasıl çerçeve için?

teşekkürler,elimde yapılmış bir çalışma yok şuan tabelayı duvara dış cepheye asacağım fakat çerçeve işini pek anlamadım desem yeri, bazı yerler led tabelanın ön tarafına ledlerin dizildiği tabaka haricinde şeffaf plastik kullanmıyor bana da biraz sakıncalı geliyor bu durum ,sizin kasalarınız nasıl çerçeve için?

kasalar ister pleksiden olur ister aliminyumdan yapabiliriz ! Şeffaf olarak da 1 yada 2 mm inceliğinde bi malzeme olması lazım yine pleksiden yada petg dediğimiz bi malzemeden ! Çözülemicek bişi deil yani !

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri