CNC Router gürültü iddiası

Kayaeren18

Üye
Merhaba arkadaşlar ben bir dükkan tuttum, dükkan apartmanın giriş katında orda cnc de ahşap işliyorum hava sıcak olduğu için ve içerde malzemeler vs olduğu için perdeler her daim kapalı. Son günlerde bir sorun çıktı sorun şöyle ki; üzerimde tek başına oturan kadın zır zır zır ses geldiğini uyuyamadığını dile getirdi ilk başta kendimi suçlu hissettim fakat bana laf arasında perdelerimin neden kapalı olduğunu, komşuların rahatsız olduğunu ve o mevkide böyle bir yer olamayacağından bahsetti. Fakat iki ay öncesine kadar kadın her gördüğünde selam verir "oğlum aman diyim çalış iş yok bu zamanda" tarzı laflar söylerdi. Bu aralar tam tersi saçma sapan laflar ediyor. Sorum şu bu tarz bi olayla karşılaşan oldu mu? Çözüm önerisi olan var mı? Kadın +70 yaşında huysuz birisi ve apartmanda 4 daire var ikisi boş bence bu iş için gayet uygundu fakat işsizlikten ne yapacağını şaşırmış millet ne sesi gidebilir cnc ses yalıtımı kabin yaptım zaten o kadar ses çıksa ben duramam yanında zımpara vs yaparken biraz ses çıkıyor ama dükkan yani orası herkes emlakçı hukuk bürosu tarzı yer açacak değil ya bu kadın normal konuşurken duyamıyor zaten ben anlamadım polis falan çağırmış zaten bu ara sizden tavsiye almak istiyorum siz ne yaptınız veya ne yapılmalı böyle bir durumda

sesi bir yolu hallettin diyelim

dükkan tescili ve iskanı var mı ? ( belediye zorlukları )
sağlık : toz , kokulu maddeler , tehlikeli maddeler vs gibi sorunlar için kadın zırlarsa zor işin .
iş güvenliğine dikkat edin .
hayırlı haber vermedim !!! kusura bakmayın
ama
burası TÜRKİYE !!! kolay gelsin sağlıcakla kalın .

sesi bir yolu hallettin diyelim

dükkan tescili ve iskanı var mı ? ( belediye zorlukları )
sağlık : toz , kokulu maddeler , tehlikeli maddeler vs gibi sorunlar için kadın zırlarsa zor işin .
iş güvenliğine dikkat edin .
hayırlı haber vermedim !!! kusura bakmayın
ama
burası TÜRKİYE !!! kolay gelsin sağlıcakla kalın .

Usta öncelikle cevap için teşekkürler. Bende endişelendim bahsettiğin konular hakkında. Hatta çıksam dedim kontrat var ödenmiş kira var vs. Herneyse belediyeye ile ilgili bu kat maliklerinin izni vs istendi benden fakat bana bunun istenmemesi çünkü orasının iskanı olduğu belirtildi kiraladığım kişiler tarafından bakalım hayırlısı. Sağlık vs ye gelince kaba talaş harici bir sorun yok ki sorundan saymıyorum her işlem sonrası süpürülüyor. Sese gelince ses kadının iddiası evine yolladım bizimkileri kontrol edin misafir gibi diye içeri davet etmemiş. İşleri güçleri zorluk çıkarmak bakalım hayırlısı.
100dbc kadar limitiniz var bu limit gündüz için geçerli telefon uygulamaları ile ortamdaki sesi ölçebilirsiniz.
Telefon uygulaması
İndirdim usta deneyeceğim yarın bakalım.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri