cnc program aktarma

murat51xxx

Üye
arkadaslar sitenize yeni üye oldum
size cnc den pc ye
pc den cnc ye aktarım yapan program
basit ve kullanıslıdır
aktarım yapmayı bilmeyen arkadaslar ileri düzey konularda yardımcı olurum
parametre programlama ve mekanik arızalar hakkında

Ekli dosyalar

• NCLink.rar
    3.6 MB · Görüntüleme: 63
slm kardeş bana dnc konusunda yardımcı olabilir misin? tezgah 2004 CNC first olduğu için hafızası çok küçük 65 kb üzeri programı kabul etmiyor.dnc kullanmak zorundayım bi program var mı tavsiye edeceğin bi program varsa sevinirim.Başarılar.

emeğine sağlık.umarım çalıştırabilirim

Selamlar bizde taksan marka 630 siemens cnc torna sinutrain 6.02 program var.Bilgisayardan bilgi transferi nasıl yapılıyo acaba.Easydnc program var. cnc de read in, read out ,execute rs232 tuşları var ama hangisi?

murat arkadasım su konuyu bana anlatabılırmısın cnc bılgılerını yazılımı pc atmayı

selam murat
ben elektrik teknikeri ismail filiz. bir müşterim kalıp çıkartma makinası yapıyor. aşşağı yukarı mekanik aksamı bitirdi. servo motorlarla hareket vereceğiz. önceden kesme ölçülerini girerek kesim yapacaktı. şimdi ise bir parselleme programıyla mdf yi ölçülendirip kesmek istiyor.
sana sorum bu çizim programını servo sisteme nasıl entegre ederiz.

slm kardeş bana dnc konusunda yardımcı olabilir misin? tezgah 2004 CNC first olduğu için hafızası çok küçük 65 kb üzeri programı kabul etmiyor.dnc kullanmak zorundayım bi program var mı tavsiye edeceğin bi program varsa sevinirim.Başarılar. e-mail:[email protected]

Aynı tezgahtan bende de var.
Ben NClink kullanıyorum.Ama program aktarım hızında sıkıntı var.RS232 kablo ile aktarım yapıyorum.
Remote da tezgah çalışırken aktarım yetişmediği için tezgah duraklama yapıyor.
Bu durumun çözümü ile ilgili fikri olan varsa lütfen bana bildirebilir mi?
Teşekkürler

Arkadaşlar kolay gelsin ! Hartford marka tezgahım var... tezgah bilgisayar arasında bağlantı kurmak istiyorum... T5 kablo aldım ve bilgisayarla tezgah arasında bağlantı yaptım ! ama aktarım yapamıyorum ! tezgah sistemi Mitsubishi Meldas 60S ! yardım ederseniz sevinirim..

selam arkadaşlar NUM760 serisi CNC de hafıza kısıtlı olduğu için komutları dnc den atmak gerekiyor. bu sorunu aşacak bir program arıyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Selam rs232 ile dosya yolluyorlar fakat program çökmüş. Altarnetif bir yazılım önerirmisiniz

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri