Cnc mi yaptım fakat mach 3 hakkında hiç bilgim yok ?

EmreAKTAS

Üye
Arkadaşlar, abilerim; cnc mi yaptım motorları sürüyorum fotograflarını yakında paylaşıcam fakat nasıl kullanıcağım hakkında hiç bir fikrim yok mach3 bana yabancı bir program fakat çözücez çıkar yolu yok. cnc de amacım pleksi glas kestirmek yani reklamcı abimizin biri kullanıcak nereden başlamalıyım bu arada harfleri corelden alıcaz yardımcı olursanırz çok minnetter kalırım.

corelden artcam yada başka bir cam programınaatacaksın. takım yollarını verd,kten sonra mach3 e kalıyor gerisi.

boyası fln kaldı tamamen bitiriyim daha detaylı sorularım olucak zaten takım yolları derken ?
Abi bu arada kart ve daha önceki bilgilerin için çok teşekkür ederim istanbula geldiğimde yemek sözüm olsun :)

Serkan abi çok teşkkür ederim hemen denemek istiyorum fakat cnc atelyede boş vaktim oldukça ilgileniyorum ama perşembe güne kadar kesin denemiş olurum.

boyası fln kaldı tamamen bitiriyim daha detaylı sorularım olucak zaten takım yolları derken ?
Abi bu arada kart ve daha önceki bilgilerin için çok teşekkür ederim istanbula geldiğimde yemek sözüm olsun :)

Rica ederim Emre, her zaman :)
Geldiğinde haber ver yemekler benden...

abi olurmu sana karşı boynum kıldan ince herşey için çok teşekkür ederim ama kurtuldum sanma daha soracak çok şeyim olucak :)

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri