cnc malzeme temini

Tamam hocam mesaj alındı.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

hocam siteden kafama göre bişey hesapladım :D hesaba göre 2,94 sürtünme katsayısı 2,9 çıkıyor yani 4,5nm motor uygunmudur..

site ROBOSAN OTOMASYON VİDALI MİL HESAPLARI

1 haftaya kadar bi reklamcıya gidicem makineyi görmeye 1500x3000 miş.. ve aliminyum sigma için bir firmayla görüşüyorum.

mach3 dxf uzantılı çizimlerin tamamını çalıştırıyor. kullandığın programın dxf uzantılı dosya kaydetmesi yeterlide değildir aslında. mach3 çizimlerinde kesim yolu verilmesi gerekir yani yapılan çizimde hiçbir kesişme noktası olmaması gerekir 1 başlangıç birde bitiş uçları açık olur. bunun için autocad vazgeçilmez bir program. ilk aşamalarda zorlansan da ileride çok zevk alabilirsin ve sorunsuz kesimler yapabilirsin. araştırırsan G kodu olarak çizimler indirip kesebilirsin.(ne kadar sorunsuz olur bilemem)

Çizimlerden Pek Anlamayanlara Tuğcu cnc Olarak Bizim Tavsiyemiz Artcam Pro dur hem cad hem cam Kolaylıkla saniyeler içinde post olarak çıkış yapılabiliyor.

mach3 dxf uzantılı çizimlerin tamamını çalıştırıyor....autocad vaz...
Abüü hangi mach3 o dediğin ?

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/mach-3-de-dxf-dosyasından-kod-Çıkarmak.56637/#post-328768

-----

..Tuğcu ..Artcam Pro dur hem cad hem cam ... saniyeler.. post olarak çıkış yap...

Abüüü mesela aşağıdaki şeklin postunu artcam de çıkaran bir video çekip bizlere göstersen ne güzel olurdu , aciip teşekkür ederiz.

10show4.png

Merhaba Kazım Kardeşim Bunun Postunu Çıkartmak Sandığın Kadar kolayda değil. Ama Çalışıp artcam proyu öğrendikten sonra bunu yapman çok kısa süre alabilir. Tuğcu cnc olarak cnc router imalatı yapmakta olduğumuzdan Videolar çekip yayınlayacak kadar zamanımız şuan için yok. Artcam Pro sıkıcı değildir girip bir incelersen bu işi başaracağına inancım var. Bunu Tüm Müşterilerimizlede paylaşıyoruz. Unutmayalım Vakit Harcamadan Kolay Gelen Hiç bir işin Devamı Yoktur. Devamı Olmayan işinde bizimle alakası yoktur.
TUĞCU CNC Tolga TUĞCİ www.tugcucnc.com

@tolser , müteveffa sülayman demirel ile akrabalığın var mı ?

TUĞCU CNC - TOLGA TUĞCU - KEMALETTİN TUĞCU' nun TORUNUDUR. Neden Süleyman Demirel ile akrabalığımın olması gerektiğini düşünüyorum.

Gençlik yıllarımdan beri hep onun kıvırmalarını dinledim.
..dün dündür bu gün bugün..
şapkamı alır giderim
şapkamı alır gelirim..
..biri bize tankerlerle benzin ve mazot bırakmışta biz içmişmiyiz..
..o benim memurum ( cumhur başkanı olmadan önce rahmetli Özal için- dpt zamanında sülo başbakandı ..)
..nerde kalmıştık..

--
Çizimlerden Pek Anlamayanlara ..Tavsiyemiz Artcam Pro dur hem cad hem cam Kolaylıkla saniyeler içinde post olarak çıkış yapılabiliyor.

..Postunu Çıkartmak Sandığın Kadar kolayda değil. ...zamanımız şuan için yok. ..Müşterilerimizlede paylaşıyoruz. Unutmayalım Vakit Harcamadan Kolay Gelen Hiç bir işin Devamı Yoktur. Devamı Olmayan işinde bizimle alakası yoktur.
..

Ne olurdu ki saniyelik işi bir kaç saniyede pc de gösterip ( pc de yapılanları video olarak kaydeden program önerebilirim ) zaten bir kaç saniyelik olacağından mesela youtube ye yükleseydiniz ancak 3-5 saniyenizi alırdı.
Burada bu kadar izleyici yararlanmış olurdu.
Beni hayal kırıklığına uğrattınız.

Ek :
Bu arada vaktinizi çalmak istemem isterseniz çizim dosyasını gönderebilirim.
Zaten solidworks eğitim videolarından birinde örnek çizim olarak vardı..

Merhaba Kazım Kardeşim Bunun Postunu Çıkartmak Sandığın Kadar kolayda değil. Ama Çalışıp artcam proyu öğrendikten sonra bunu yapman çok kısa süre alabilir. Tuğcu cnc olarak cnc router imalatı yapmakta olduğumuzdan Videolar çekip yayınlayacak kadar zamanımız şuan için yok. Artcam Pro sıkıcı değildir girip bir incelersen bu işi başaracağına inancım var. Bunu Tüm Müşterilerimizlede paylaşıyoruz. Unutmayalım Vakit Harcamadan Kolay Gelen Hiç bir işin Devamı Yoktur. Devamı Olmayan işinde bizimle alakası yoktur.
TUĞCU CNC Tolga TUĞCİ www.tugcucnc.com

Her ne kadar anlaşamasakta @KAZIMUGUR 'u bu konuda savunuruz her türlü. :) Kiminle aşık attığının farkında değilsin sayın tolser :) önce tanı sonra laf yarışına gir derim. :) Birde sürekli kurumsal kimlik şeysini gözümüze sokmanız hiç hoş değil.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri