Cnc Lazer Isigi zayif yaniyor

Alperen&

Üye
500mw lazerli cnc makinam var ve lazer çalışırken motor hızlarını benbox yazılımı üzerinden ayarlarken lazer ışığı birden zayif yanmaya başladı ve devreden sokup Saf guc ile beslesdigimde de zayif yanıyor nedeni ne olabilir şimdiden teşekkürler.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Kabloları kontrol edin, olması gereken voltajları ölçün.

HEr şeyi yaptıysanız ve atlanan gözden kaçan ayrıntı yoksa, yeterli soğutulmadıysa veya üretimden arızalanmış veya ömrünün sonuna gelmiş olabilir.

HEr şeyi yaptıysanız ve atlanan gözden kaçan ayrıntı yoksa, yeterli soğutulmadıysa veya üretimden arızalanmış veya ömrünün sonuna gelmiş olabilir.
4 tane fan kullandım onceden de aynisi başıma geldi asiri ısınmadan kaynakliboldugunu dusunup yeniden aldim ama yine aynısı oldu. Ilk çalıştırmada 1 saat e yakin kullandım ve boyle oldu

4 tane fan kullandım onceden de aynisi başıma geldi asiri ısınmadan kaynakliboldugunu dusunup yeniden aldim ama yine aynısı oldu. Ilk çalıştırmada 1 saat e yakin kullandım ve boyle oldu
Hocam naptın sen 500mw lazer 1 saat çalışmaz 10 15 dakika bile fazla aşırı ısınma yapıyor. Büyük ihtimalle iç kısmındaki devre elemanlarından biri yanmıştır.

Forum istatistikleri

Konular
128,172
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri