CNC KABLOSU

suha37

Üye
Arkadaslar
fab kurulu ve çalışan cnc makınalarının uzerınde power track ıcınde calısan kablolar: omurlerını tammaladı.
ttr cınsı kablo bunlar.. cok yumusak ve cok tellı gorebılıyorum.
kodlarını bılmıyorum
çin uretımı makınalar:
Türkıyede bu sekılde makınalar ıcın cesıtlı kesıt ve damar sayısına sahıp kablo ureten ve satan fırma adı araıyorum.

sorunsuz bır calısma ıcın ıyı kablo gerekır
yardımcı olan arkadaslara sımdıden TESEKKUR EDERIM.

CNC torna ve freze için tezmaksan makine den teknik malzeme ve teknik destek alabilirisiniz ayrıca tezmaksan'ın otomasyon firması da marketotomasyon servo sürücü,motor ve kabloları satar ancak sizin makinelerin servoları ne marka kabloyu göremiyorsanız servo motor ve sürücülerinden kullanılan kabloları standart tır!Şu marka servo ve sürücü için kablo lazım dediğinizde size kaç metre mesafeki kablo istiyorsunuz diye sorarlar tedarikçi firmalar!

CNC torna ve freze için tezmaksan makine den teknik malzeme ve teknik destek alabilirisiniz ayrıca tezmaksan'ın otomasyon firması da marketotomasyon servo sürücü,motor ve kabloları satar ancak sizin makinelerin servoları ne marka kabloyu göremiyorsanız servo motor ve sürücülerinden kullanılan kabloları standart tır!Şu marka servo ve sürücü için kablo lazım dediğinizde size kaç metre mesafeki kablo istiyorsunuz diye sorarlar tedarikçi firmalar!
Tesekkur ederım. bana 18*1.5 ekranlı- 4*4-4*2.5- 4*0.75 ttr cınsı kablolar lazım cnc hareketlı kablolarında kopmalar olmus malzeme yorulması.
yarın bu fırmayı ararrım.
saygılarımla

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri