CNC ciler burda buluşalım

nasah53

Üye
cnc ciler buraya çalıştığınız cnc nin ismini ve resmini yerleştirelim

Siemens Sinumerik 810 D Kontrollü CNC Torna Tezgahı

sin828_tpe9zfh_27223.jpg

dostum hangisini versem bilmemki borwerk dik işlem torna tel erezyon taşmama bunların kontrol ünitelerini vermeye kalksam baya yer alır gel şu işi başka şekil yapalım bu rada cnc kontrol üniteleri bölümleri açalım ör fanuk torna fanuk borwerk ve burada paylaşım yapalım

selam cnc router almak istiyorum ancak yaptiğim araştirmalarda fiyatlar o kadar açik aralikli ki kafa karişmamasi mümkün deil
aradiğim scs rouer özelliği 50 cm x 40 cm kesim alani olan 2 cm kalinlikta bi malzemeyi işleyecek bi makina öle uçuk kacik fiyatlar verecek durumda değilim
araştirdiklarim arasin da 40000 euro yada 2000 dolarada var
bu aradaki fark nerden geliypr mantiği nedir

yardimci olursaniz sevinirim

hassasiyet ve eksenlerin konumu ,işleme kabiliyeti,kurs boyutu ve iş kalitesinden bukadar fark yaratıyor.işleyeceğin malzeme metal değilse çok kaliteli bir makina almana gerek yok..piyasada yarı profesyonel cnc imalatı yapan türk firmaları var onların fiyatları daha uygun olabilir.

CNC Frezer WinMax isletim programi konusu hakkinda bilgisi olanlardan yardim istiyorum.

S.a arkadaşlar bize Sinumerik 810 m'in türkçe kullanıcı kılavuzu lazım.Acaba bulabilir miyiz?

Elinizde buna benzer dökümanlar varsa sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,913
Son üye
Sadullahfahri

Yeni konular

Geri