CNC - ArtCAM tek çizgi kesim nasıl yapılır?

Tunahankb

Üye
Ahşap üzerine yazı yazmak için single line font buldum ve bunu ArtCAM'de nasıl kesime hazırlayabilirim. Yani demek istediğim tek çizgili kesim nasıl yapılır?

1EDYmb.jpg

Yani ben alttaki yazıyı sorun olmadan yazıyorum ama yukarıdaki Single Line (tek çizgi) font olduğu için nasıl kesim yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Artcam kullanmadığım için bilmiyorum ama single line ile yazdığın yazıyı 2d profile yada 2d profling gibi bir yerde out-in-on şeklinde 3 seçenek olur oradan on olanı seçtiğinde takım çizgiyi ortalayarak işlem yapar.

Artcam kullanmadığım için bilmiyorum ama single line ile yazdığın yazıyı 2d profile yada 2d profling gibi bir yerde out-in-on şeklinde 3 seçenek olur oradan on olanı seçtiğinde takım çizgiyi ortalayarak işlem yapar.

2D Profiling kısmında Inside, Outside ve Along diye üç seçenek varmış. Along seçeneği ile yaptım oluyor. Gözümden kaçmış o kısım, çok teşekkür ederim.

2D Profiling kısmında Inside, Outside ve Along diye üç seçenek varmış. Along seçeneği ile yaptım oluyor. Gözümden kaçmış o kısım, çok teşekkür ederim.

Artcam bilmediğim için o terimleri nasıl kullanmışlar bilmiyordum. Aspire de Outside İnside On şeklinde

Bende sadece outside ve inside seçeneği var diye biliyordum gerçi 2008 versiyonunda sadece outside ve inside var ama 2011 versiyonunda outside inside ve along seçeneği var

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri