CMZ SDS 1612 PRO SERVO DRIVER

zeybek

Onursal Üye
Onursal Üye
Arkadaşlar,
çalışdıgım tekstil işyerındeki bir makınada, 15 adet servo motor ve bunların servo sürücüleri var. Buraya yeni geldim. daha öncedende servo sürücü ile çalısmadım.
Servolar;CMZ SDS 1612 PRO model. Üzerinde 4 adet led var.1 tanesi yeşil çalısma göstergesi,(yanıyor) 3 adet de kırmız led var. 3.led flaşh yaparak yanıyor, 4.kırmızı led devamlı yanıyor. 2.led sönük. Bunun anlamı nedir. Bu sürücülerle ilgili manual bulabılırmıyım, netde ulasamadım.

Ayrıca, diğer servo motor un baglı oldugu baslıklar gerılım altında iken elle döndürülemezken, bu sürücüye ait servomotor un baglı oldugu, cevirdiği baslık elle döndürülebiliyor.

Yardımcı olabilirmisiniz..

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Tesekkür ederım, aradıgım model olmasada, bu adresden yardım isteyebilirim..

mail atarsan sürücünün manuelini pdf olarak gönderebilrim

Mail adresimiz : [email protected]

İlginize teşekkür ederim, mail adresimi verdiğiniz adrese yazdım..

Arkadaşlar,
çalışdıgım tekstil işyerındeki bir makınada, 15 adet servo motor ve bunların servo sürücüleri var. Buraya yeni geldim. daha öncedende servo sürücü ile çalısmadım.
Servolar;CMZ SDS 1612 PRO model. Üzerinde 4 adet led var.1 tanesi yeşil çalısma göstergesi,(yanıyor) 3 adet de kırmız led var. 3.led flaşh yaparak yanıyor, 4.kırmızı led devamlı yanıyor. 2.led sönük. Bunun anlamı nedir. Bu sürücülerle ilgili manual bulabılırmıyım, netde ulasamadım.

Ayrıca, diğer servo motor un baglı oldugu baslıklar gerılım altında iken elle döndürülemezken, bu sürücüye ait servomotor un baglı oldugu, cevirdiği baslık elle döndürülebiliyor.

Yardımcı olabilirmisiniz..
sürücü resmi var mi ayrıca ışıkları çok ta fonksiyonel deil çalışıyor yada arza gösteriyor
bu servo motor sürücüsü deyil step motor icin

Son düzenleme:
Merhaba,

CMZ SDS step motor sürücümde kırmızı ısıklar yanıp sönüyor, hata kodlarını bulamıyorum ben de. İlkotek de calışmıyor sanırım artık. Yardımcı olabilecek arkadaslar var mı acaba?

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri