ciller ve sogutma kulesı arasında ki bağlantı

totti418

Üye
arkadaslar herkese hayırlı işler grupta yenıyım. bir kurumda memurum. kurumumda ciller ve sogutma kulesı ıle sogutma yapılmaktadır. kurumumda sureklı fancoıl arızalarına bakıyordum fakat bolumumu degıstırdıler cıller sorumlusu yaptılar sızden rıcam sogutma kulelerı cıller calısma prensıbını şekil üzerinden bana anlatacak bu konuda benı aydınlatacak arkadas varmı rıca ediyorum onmlı bır konu

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
açılması gerek.
word pdf reader programların yüklü değildir şimdi de açılmıryosa

Ekli dosyalar

• soğutma.pdf
    561.2 KB · Görüntüleme: 19
O tamamen senin teknik becerine kalmış bir şey sistemdeki cihazlar değişkenlik gösterebilir.
daha önce bir chıller grubu otomasyon işim oldu. fakat arızayla ilgili bir şey diyemem.
benim sana tavsiyem sisteminde olan cihazları not al ve cihazların çalışma prensiplerine çalış ve neden bu projede bu enstrümanlar var diye tekniğini sorgula zaten oluşacak kafanda her ilerlemede soru ekleyebilirsin kendine onuda buraya yaz cevaplamaya çalışalım fakat pdf ide her seferinde tekrar okumayı bence ihmal etme.
Bu arada sadece chıller mi? chıllerin işlem yaptığı yer? pompa dairesi? havalandırma üniteleri? herşeyi 'kendi sisteminde olanları' sorgulayarak başlayabirsin.

Çillerin Modeli nedir

Çillerin Modeli nedir
O tamamen senin teknik becerine kalmış bir şey sistemdeki cihazlar değişkenlik gösterebilir.
daha önce bir chıller grubu otomasyon işim oldu. fakat arızayla ilgili bir şey diyemem.
benim sana tavsiyem sisteminde olan cihazları not al ve cihazların çalışma prensiplerine çalış ve neden bu projede bu enstrümanlar var diye tekniğini sorgula zaten oluşacak kafanda her ilerlemede soru ekleyebilirsin kendine onuda buraya yaz cevaplamaya çalışalım fakat pdf ide her seferinde tekrar okumayı bence ihmal etme.
Bu arada sadece chıller mi? chıllerin işlem yaptığı yer? pompa dairesi? havalandırma üniteleri? herşeyi 'kendi sisteminde olanları' sorgulayarak başlayabirsin.
teşekkurler suan tam da sızın dediğiniz yontem ile ilerliyorum

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri