cihazların korunması

tek çözümü ups kullanmaktır.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
fahri yetiş ' Alıntı:
TUNÇMATİK online 1 kva lık olabilir.Bu tipte,elektrik kesintilerini hiç hissetmezsiniz.

Merhaba arkadaşım,
Fahri YETİŞ arkadaşımızın da dediği gibi bu ups ler senin işini gayet iyi derecede görebilecek durumda. Kullanan bir Fotoğraf baskı makinesi olan arkadaşımın iş yerini dün inceledim oda bu yöntemi kullanmaktaymış. Sen bence bu tavsiyeleri dikkate alır isen sana faydalı olacak bir koruma düzeneğine sahip olabileceksin. Ayrıca da kesintisiz olarak enerjini kullanabileceksin. Sevgi ve saygılarımla...

selam arkadaslar ben özel bir hastanede teknisyen olarak çalısıyorum bende bu konuya bir yorum yapmak isterim öncelikle ne istedigini cok iyi bilmen gerekiyor senin isini görecek tek alternatif ups yani diger bir adı güç kaynağı bu cihaz cok ufak ebatlardan baslayıp cok buyuk ebatlarda secenekler var bu cihaz elektrik kesilmesini hissettirmez ve elektrik varmis gibi işini devam ettirebilirsin ama bu zaman kısıtlıdır. ihtiyacın olan zaman süresine göre cihaz seçersin. sana önericeğim en iyi marka inform
iyi günler

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri