ceza iptali için ne yapabiliriz

elektrik

Üye
bildiğim kadarıyla kompanzasyon sistemindeki arıza sebebiyle reaktif enerji bedeli faturası geldiginde bu cezayı yılda bir kereye mahsus siliyorlar bunun için ne yapılması gerekiyor verilecek dilekçenin örnegini bulabilirmiyim lütfen yardım edin

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
eger ceza çok büyükse güç kontrol rölesini yak ve müesseseye rektif güç kontrol rölesi yandığından dolayı cezaya girmiştir diye bi dilekçeyle olabilir kolay geldinm

eger ceza çok büyükse güç kontrol rölesini yak ve müesseseye rektif güç kontrol rölesi yandığından dolayı cezaya girmiştir diye bi dilekçeyle olabilir kolay geldinm

Çok yanlış bi seçim olmakla beraber etik bulmuyorum

Çok yanlış bi seçim olmakla beraber etik bulmuyorum
Bende niyet yönünden etik bulmuyorum.
Ve merak ediyorum. Reaktif Güç Rölen yanmışsa cezaya girmekten nasıl kurtuluyorsun...

tedaşın böyle bir uygulaması yok tedaş günlük olarak sayacını takip et diyor yoksa cezayı ödersiniz

sadece aboneliği yeni yapılmış bir tesisin ilk 2 aylık sürecinde girilen cezayı affediyor gibi hatırlıyorum

hiçbir şekilde af söz konusu değil

kesinlikle hiç bir şekilde af edilmiyor ayrıca güç kontrol rölesi değil isterse tüm kompanzasyon sisteminiz yansa bile cezayı ödersiniz

Af dönemi bitti kompanzasyon kesinlikle takip edilmesi gereken bir durum 01.01.2008 den geçerli olarak yeni tebligde bunu açıkça yazmışlar panolarınıza Bakım yaptırın

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri