ceza iptali için ne yapabiliriz

• Konbuyu başlatan elektrik
  • Başlangıç tarihi

elektrik

Üye
bildiğim kadarıyla kompanzasyon sistemindeki arıza sebebiyle reaktif enerji bedeli faturası geldiginde bu cezayı yılda bir kereye mahsus siliyorlar bunun için ne yapılması gerekiyor verilecek dilekçenin örnegini bulabilirmiyim lütfen yardım edin

kahraman

Üye
09.2006 tarihi itibariyle kalktı

tamer

Üye
eger ceza çok büyükse güç kontrol rölesini yak ve müesseseye rektif güç kontrol rölesi yandığından dolayı cezaya girmiştir diye bi dilekçeyle olabilir kolay geldinm

ekol

Üye
eger ceza çok büyükse güç kontrol rölesini yak ve müesseseye rektif güç kontrol rölesi yandığından dolayı cezaya girmiştir diye bi dilekçeyle olabilir kolay geldinm

Çok yanlış bi seçim olmakla beraber etik bulmuyorum

Ertek68

Uzman Üye
Çok yanlış bi seçim olmakla beraber etik bulmuyorum
Bende niyet yönünden etik bulmuyorum.
Ve merak ediyorum. Reaktif Güç Rölen yanmışsa cezaya girmekten nasıl kurtuluyorsun...

tedaşın böyle bir uygulaması yok tedaş günlük olarak sayacını takip et diyor yoksa cezayı ödersiniz

faymep

Üye
sadece aboneliği yeni yapılmış bir tesisin ilk 2 aylık sürecinde girilen cezayı affediyor gibi hatırlıyorum

tknsyn

Onursal Üye
Onursal Üye
hiçbir şekilde af söz konusu değil

i.tandogan

Onursal Üye
Onursal Üye
kesinlikle hiç bir şekilde af edilmiyor ayrıca güç kontrol rölesi değil isterse tüm kompanzasyon sisteminiz yansa bile cezayı ödersiniz

muhtaremmi

Üye
Af dönemi bitti kompanzasyon kesinlikle takip edilmesi gereken bir durum 01.01.2008 den geçerli olarak yeni tebligde bunu açıkça yazmışlar panolarınıza bakım yaptırın

Forum istatistikleri

Konular
116,664
Kullanıcılar
425,308
Son üye
Texrtwind

Yeni konular