cevap bekleyen sorular

öncelikle yönetici arkadaşlar ve forumdaki aktif arkadaşlardan bir ricam ve önerim olacak.yeni açılan konularda arkadaşlarımız bizlerden yardım alabilmek adına bazı isteklerde bulunmuşlar.ancak aradan uzun süre geçmesine rağman aldığı cevap sayısı sıfır olan konular var.cevabını tam olarak bilmesek bile o yardım isteyen arkadaşı doğru yönlendirecek yazılar yazabiliriz.bazı konularda örnek:hangi marka sürücü önerirsiniz gibi genel bir soruya bile 100 e yakın cevaplar veriyoruz.belli bir cevaptan sonra yardım isteyen arkadaşımıza bırakın yardım etmeyi daha çok kafasını karıştırıyoruz.benim kendi fikrim yanıtsız sorulara öncelik verirsek( bu forumda hiç bir sorunun cevapsız kalmayacağını bildiğim için söylüyorum)daha kaliteli olacağımızı tahmin ediyorun haksızmıyım acaba?

sayın autamations merhaba

biz yöneticiler diğer meşlektaşlarımız gibi mesleğimizin çeşitli dallarında uzmanlık sahibi olan insanlarız.Bildiğimiz konularda mutlaka yardımcı olmaya calışıyoruz.Fakat üzülerek belirtmem gerekirki bazı üyelerimizde armut piş ağzıma düş misali neredeyse projelerini ve ödevlerini yaptırmak istemektedirler.Konuyu açan arkadaş sorununu çözdüğünde bizlere geri dönüş olarak sorunumu şu metodla çözdüm dememekte.bazı üyeler ise sadece konuyu acıp ondan sonra foruma bile girmemiş olabiliyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri