Cd changer yerine usb mp3 player modülü

hocam onun videolarına denk geldim de oradan esti böyle şeyler,yoksa hiç aklımda yoktu :D

teşekkür ederim önerileriniz için.
Buğra canbus konusunda çok deneyimli sniff tekniğini çok iyi kullanıyor yalnız o işler çok ileri seviyede

herkese selamlar,

meraklısı için birileri benim düşündüğümü yapmış,buradan paylaşıyorum :)

teyp üzerindeki cd changer slotundan ara bir modül ve basit her yerde satılan araçlara yönelik 30-40 liralık usb mp3 player devresi birleştirilerek işlem tamamlanmış :)

tam benim düşündüğüm gibi de olmuş.ancak ben hala yapamadım tabi :D

videosu bulunan arkadaşla iletişime geçtim ancak renoda iş yapar mı bilemiyorum dedi.

bana bu konuda yardımcı olacak biri çıkar mı ?

Arkadaşım dediğini anlamadım ben senin aux kullanıyorum dedin zaten mp3 modülünü mu bağlamak istiyorsun yoksa direksiyon üzerinden kumandami etmek istiyorsun?

Arkadaşım dediğini anlamadım ben senin aux kullanıyorum dedin zaten mp3 modülünü mu bağlamak istiyorsun yoksa direksiyon üzerinden kumandami etmek istiyorsun?

aux olayı başka.

benim istediğim cd changer yuvasından usb okuyuculu mp3 player modülü yapmak ve evet araç usb'yi cd changer sanıp bütün tuşları aktif olarak kullanıma devam ettiriyor.

aux'ta böyle bir olay yok maalesef.

yurtdışında bu olaya cd changer emulator'ü deniyor.

aux olayı başka.

benim istediğim cd changer yuvasından usb okuyuculu mp3 player modülü yapmak ve evet araç usb'yi cd changer sanıp bütün tuşları aktif olarak kullanıma devam ettiriyor.

aux'ta böyle bir olay yok maalesef.

yurtdışında bu olaya cd changer emulator'ü deniyor.
Güzel yöntemmiş, çözüm bulmak için üzerine gidilesi bir durum aslında.

Peki bütün tuşlar derken neler acaba,
ses kısma açma tamam ama
sıradaki parçayı çal vs.demi aktif olacak?

Forum istatistikleri

Konular
127,949
Kullanıcılar
449,595
Son üye
Ferden1011

Yeni konular

Geri