CCTV sistemleri hakkında dokümanlar

Mesut

Onursal Üye
Onursal Üye
CCTV Nedir
Kameralar Hakkında
CCTV El Kitabı
CCTV Kablolar
CCTV Terimleri
Terimler Sözlüğü
Görüntü sistemleri

Ekli dosyalar

• CCTV_El_Kitab_.rar
    12.3 KB · Görüntüleme: 354
  • CCTV_Kablolar.rar
    6.6 KB · Görüntüleme: 265
  • CCTV_Nedir.rar
    24.7 KB · Görüntüleme: 207
  • CCTV_Terimleri.rar
    10.5 KB · Görüntüleme: 234
  • GoeRueNTue_S_STEMLER_.rar
    1.8 MB · Görüntüleme: 253
  • Kameralar_Hakk_nda.rar
    26.5 KB · Görüntüleme: 248
  • Terimler_Soezlue_ue.rar
    10.5 KB · Görüntüleme: 187
Kapalı devre kamera kontrol sistemleri arıza ve bakimı hakkında döküman

Kaynak:MEGEP

Ekli dosyalar

• kapali devre kamera kont sis ariza bakim.rar
    867.3 KB · Görüntüleme: 211
Evet olabilir PTZ IP kameralar var speed dome olanıda hatta IR ıp kamerada var

arkadaslar ben kablosuz ve canak antenle goruntu aktarimi konusuyla ilgileniyorum.yani soyle ozetleyeyim konuyu.bir santiye var ve bu santiyenin 25-30 km uzaginda bir noktada ofis var.Santiyede kurulu hazir bir sistem var ve buradaki goruntuyu 25-30 km uzaga tasimak istiyorum.Bununla ilgili bir bilginiz var mi ve marka model verebilir misiniz?Tesekkurler simdiden

Dostum Kablosuz mu Taşıcaksın ? Hazır sistemde Kaç kamera var

arkadaslar ben kablosuz ve canak antenle goruntu aktarimi konusuyla ilgileniyorum.yani soyle ozetleyeyim konuyu.bir santiye var ve bu santiyenin 25-30 km uzaginda bir noktada ofis var.Santiyede kurulu hazir bir sistem var ve buradaki goruntuyu 25-30 km uzaga tasimak istiyorum.Bununla ilgili bir bilginiz var mi ve marka model verebilir misiniz?Tesekkurler simdiden

Selamlar

Bu sistemlerle ilgili 10 larca marka model var ama link sistemlerinda ana tema iki çanak sistem birbirini görmeli yoksa sistem çalışmaz.

Özelimden arayabılırsın kardeşim.

Yılmaz Kanbur
05325900734
CEYPLEX ENTEGRE BINA KONTROL SISTEMLERI
CEYPLEX ENTEGRE BİNA KONTROL SİSTEMLERİ

Merhabalar,ben 3veya4 adet kamera kurmak istiyorum.Bu konu hakkında bilgim yok sayılır,bana bu konu hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.

arkadaşım bu görüntü taşıma işlemini çank ile yaparsan çanakların birbirini görmesi lazım ancak sinyalleri iyi modüle ve demodüle etmen lazım birde kötü hava koşullarını hesaba katman lazım.benim sana tavsiyem ıp kamera sistemidir. internet üzerinden kurudğun kameraları kullanıcı adı ve şifreni girerek kontrol edebiliyor izleyip kayıt yapabiliyorsun.
dvr kayıt cihazı kullanacaksan tavsiyem pinetron markadır.he bu arada bu sistem internet üzerinden olduğundan dünyanın heryerinden izleyebiliyorsun.kolay gelsin

arkadaşım kameraları kurmak istediğin ortamı göz önüne alarak kamera seçimini yapman lazım bide kayıtı nereye yapcak bilgisayarmı yoksa dvr mı tavsiyem dvr olur ama maliyeti biraz fazla bilgisayara göre nasıl bir sistem istediğini ayrıntılı olarak anlatırsan daha iyi yardımcı olabilirim.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri