cctv kamera monitörü hakkında

telemcii

Üye
merhaba arkadaşlar. iş yerimize 10 adet infra red özelliği olan camera takılacak. benden kabloları çekmem istendi.. serverin olduğu yeree dvr cihazını ve bütün kabloları düşünüyorum... aşağıdaki güvenlik kulubüsine de monitör konacak.. sorum şu.. monitöre sadece vga kablosu 1 adet gidecek . yeterli değilmi. yoksa benmi yanlış biliyorum..yanıtlarınız için teşekkür ederim

zaten öyle olmuyor mu:9
anladığım kadarı ile daha önce yapmadınız-ben e yapmadım:)- ama bildiğim kadarı ile dvr cihazı monitöre tüm kameraları bir anda gösterebiliyor. eranı parçalayarak.

teşekkür ederim.bu konuda pek bilgii sahibi değilim.yavaş yavaş çözeceğiz.

merhaba arkadaşlar. iş yerimize 10 adet infra red özelliği olan camera takılacak. benden kabloları çekmem istendi.. serverin olduğu yeree dvr cihazını ve bütün kabloları düşünüyorum... aşağıdaki güvenlik kulubüsine de monitör konacak.. sorum şu.. monitöre sadece vga kablosu 1 adet gidecek . yeterli değilmi. yoksa benmi yanlış biliyorum..yanıtlarınız için teşekkür ederim
dvr ile güvenlik külübesi arası mesafe ne kadar.Belli bir metrajdan sonra vga kablo kullanamazsınız,üstelik piyasa malı ucuz kablolarla hiç olmaz.Ayrıca dvr cihazınızın monitor out soketi vga mı? bnc mi? ona göre kablo çekin.

kamerayı takacak şirketin gelip, keşif yapması gerekmez mi?

kesinlikle, hatta çekilecek kabloyu size teslim etmeleri gerekirdi.

teşekkür ederim..gelip baksınlar. sonra bir daha bir daha uğraşmaya gerek olmasın..temiz iş bir defa yapılan iştir.

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri