CCTV kablosu, piyasadaki iyi markalar....?

elek

Profesyonel Üye
Hangi marka CCTV kablosu iyidir, kabloda da çinden getirtilen ama iyi olanları var mı.
yerli üreticileri tercih ederim.
Belli başlı büyük üreticiler bu kablodan üretmiyorlar, yanılıyormuyum...?

merhaba
benim bildiğim kaadrıyla en iyisi recber kablo ama tabiki daaha iyileride mevcut mesela nexans nursan ,ve bunun gibi nette var araştırısabn bulabilirsiniz saygılar

Kolay gelsin,
Kullandığım kablolar içinde rençber kablo ve petkap kablo bana göre iyidir.

Sağolun arkadaşlar
Özellikle bir üründe koaksiyel kablo ve diğer damarların olduğu kısım ayrı yapılmış.
yani birbirine yapışık iki kablo şeklinde.dolayısı ile besleme kablolarının olduğu kısım
kolayca ayrılabilir.montajda kolaylık sağlar

merhaba
benim bildiğim kaadrıyla en iyisi recber kablo ama tabiki daaha iyileride mevcut mesela nexans nursan ,ve bunun gibi nette var araştırısabn bulabilirsiniz saygılar

Altan bey e katılıyorum. recber ve nexans özellikle balitech inde kabloları war 1/4 fiyatına ama emin ol 8 akblo gönder birtanesi kırık yada hatalıdır

Birde expotech adında bir kablo geçti elime, kullanan var mı.
üretiyoruz falan diyor sitesinde ama bana sanki ithal bir kablo gibi geldi.
yani dışarıdan kendi markası ile getirtiyor sanırım.

sayın elek
bu markayı kullanmadım ancak piyasada üretilip üzerine kendi isminizi yazdırabileceğiniz istanbulda bir çok fima var 1000 mtreden sonra sizin isminizi siz uretiyormuşsunuz giibi basıyorlar
saygılar

sayın elek altan beyin dediği gibi istanbulda bir çok firma var kablo üreten ama bazı kablo imalatçıların kabloları kaliteli oluyor.benim kullandığım özaydın kablosu iyidi mesela.

Arkadaşlar CCTV de kullanılabilecek en iyi kabloyu Kabelsan üretmektedir ama fiyatları biraz yüksektir piyasaya göre

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri