Casper LCD Monitör Arızası

atlatma

Üye
Casper 766 model lcd ekran bozuldu. söküp baktığımda cy765n-e yazan güç kartında 2 adet küçük chipin üstlerinin yanmış olduğunu gördüm. chiplerin numaraları da okunamayacak durumda. elinde çalışır durumda bu karttan olan varmıdır acaba?

Servisine gösterin.!
cevap bumudur yani. sizin forumda verdiğiniz cevapların bazılarıda bu şekilde yani dalga geçer bir üslubunuz var. Ama ben üstüme alınmıyorum vede sorumu yineliyorum. Elinde kırık casper 766 monitör olan arkadaş varsa kartı almaya talibim. Ben bu işi profösyonel olarak yapmıyorum Yani bu benim ekranım ve arızalı tamir edecek kişilere sordum parça yok ve bu kartı servis dahil bir yerde bulamazsın dedi. bende buradan bir çağrı yaptım cevaplarınızı beklemekteyim. Yanlız Castiel dışındaki arkadaşlar cevap versin. Malum Castiel cevap verirse bigün cevabına gülmekten öleceğim.

atlatma bende siz onu yapamassanız gülmekten öleceğem.

çok komik bir arkadaş olduğunu düşünüyorum. muhatap olmayınız aklınızı kendinize saklayın. eğer bir arkadaş çıkarda elimde paneli kırık var al sana kart derse o zaman bakacağım nerenle güleceksin......

buradaki bilgilerle ben çamaşır makinesini komple söktüm taktım. acemi halimle. senin gibi dalgacı üyelere ihtiyaç yok. ben bu site sayesinde servisin at çöpe dediği kore üretimi arçelik nofrost buzdolabını bile tamir ettim. O sebeple çok işe yarayan ve mükemmel olan bu siteyi gereksiz işlerle fuzuli olarak doldurma. adam gibi cevap ver canımı ye.

Ayııp gerçekten ayıp, adam orda ekranım gitti diyor siz dalgadasınız... nıç nıçk nıçk

çok komik bir arkadaş olduğunu düşünüyorum. muhatap olmayınız aklınızı kendinize saklayın. eğer bir arkadaş çıkarda elimde paneli kırık var al sana kart derse o zaman bakacağım nerenle güleceksin......

buradaki bilgilerle ben çamaşır makinesini komple söktüm taktım. acemi halimle. senin gibi dalgacı üyelere ihtiyaç yok. ben bu site sayesinde servisin at çöpe dediği kore üretimi arçelik nofrost buzdolabını bile tamir ettim. O sebeple çok işe yarayan ve mükemmel olan bu siteyi gereksiz işlerle fuzuli olarak doldurma. adam gibi cevap ver canımı ye.

FİKİRLERİNİ KENDİNE SAKLA .! OKEY

FİKİRLERİNİ KENDİNE SAKLA .! OKEY

sen salon sahibi felanmısın. sana muhatap olma kendi aklını kendine sakla: bana o akıl lazım değil dedim
hala konuşuyorsun.
BU ARADA BENİM SORUNUM UNUTULUYOR. CASPER 766 İÇİN(KENDİNDEN HOPARLÖRLÜ) (invertörü ayrı bir kartta)
cy765n-e yazan güc kartı lazım. bu ekran 220 ile değil adaptör ile çalışmaktadır.

hiç mi benim gibi problemle karşılaşıp yardım istemiş birisi yok.
aic 1578cs high efficency step-down dc/dc converter ıc mış.
elimde 2 adet oldu bu ekran ikiside aynı chip patlak

kardeş piyasada 20veya 25 tl ye power supley ve invertor satılıyo onlardan al tak hiç ugraşma...

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri