Carel PCO 5 ile IR33 Soğuk Oda Uygulaması

nemasis

Üye
Arkadaşlar,
Özel bir iş için yazdığım yazılım testi videosunu ekliyorum. İlgilenenler değişik bir uygulamayı izleyebilirler. Bu sistemlere "Akıllı cihazların aptallaştırılması" deniyor. Şu an diğer videoları da hazırlıyorum. Bittikçe ekleyeceğim. Kanala abone olmanız durumunda yeni videolardan haberdar olabilirsiniz. Carel ile ilgili her türlü soru veya sorunlarınıza vakit buldukça cevap verebilirim.
Tüm meslektaşlarıma kolay gelsin diyorum.. Faydalı olması dileği ile...

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Youtube ile videoyu açın ve abone ol butonuna tıklayınız.

S.A.
Carel e yazılım atılabiliyor mu? içinde hazır senaryolar yok mu butür cihazların.

NEMASİS Türkiye deki tek yazılım partneridir. Evet yazılım yazılır.

S.A.
Hayırlı olsun. Şimdi sizden öğrendim böyle bir durum olduğunu. Bizde Arkadaşlarımızla mikro işlemci ve plc ile yapıyoruz bu tür işlemleri. Oda termostatı hazır olarak Soğuk oda boyutunda izleme ve uzaktan kontrol sms, mail bilgilendirme. Hvac da ise istenilen işlem durumuna göre.

S.A.
Hayırlı olsun. Şimdi sizden öğrendim böyle bir durum olduğunu. Bizde Arkadaşlarımızla mikro işlemci ve plc ile yapıyoruz bu tür işlemleri. Oda termostatı hazır olarak Soğuk oda boyutunda izleme ve uzaktan kontrol sms, mail bilgilendirme. Hvac da ise istenilen işlem durumuna göre.
Çok güzel, firma nedir? Tanıyor muyum sizi?

Güzel Bir Çalışma Elinize Sağlık.Bu Yazılım Partnerliğini Kıskanıyorum Gerçekten.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri