Carel PCO 5 ile IR33 Soğuk Oda Uygulaması

Arkadaşlar,
Özel bir iş için yazdığım yazılım testi videosunu ekliyorum. İlgilenenler değişik bir uygulamayı izleyebilirler. Bu sistemlere "Akıllı cihazların aptallaştırılması" deniyor. Şu an diğer videoları da hazırlıyorum. Bittikçe ekleyeceğim. Kanala abone olmanız durumunda yeni videolardan haberdar olabilirsiniz. Carel ile ilgili her türlü soru veya sorunlarınıza vakit buldukça cevap verebilirim.
Tüm meslektaşlarıma kolay gelsin diyorum.. Faydalı olması dileği ile...

Youtube ile videoyu açın ve abone ol butonuna tıklayınız.

muratmert4

Paylaşımcı üye
S.A.
Carel e yazılım atılabiliyor mu? içinde hazır senaryolar yok mu butür cihazların.

NEMASİS Türkiye deki tek yazılım partneridir. Evet yazılım yazılır.

muratmert4

Paylaşımcı üye
S.A.
Hayırlı olsun. Şimdi sizden öğrendim böyle bir durum olduğunu. Bizde Arkadaşlarımızla mikro işlemci ve plc ile yapıyoruz bu tür işlemleri. Oda termostatı hazır olarak Soğuk oda boyutunda izleme ve uzaktan kontrol sms, mail bilgilendirme. Hvac da ise istenilen işlem durumuna göre.

S.A.
Hayırlı olsun. Şimdi sizden öğrendim böyle bir durum olduğunu. Bizde Arkadaşlarımızla mikro işlemci ve plc ile yapıyoruz bu tür işlemleri. Oda termostatı hazır olarak Soğuk oda boyutunda izleme ve uzaktan kontrol sms, mail bilgilendirme. Hvac da ise istenilen işlem durumuna göre.
Çok güzel, firma nedir? Tanıyor muyum sizi?