Can sıkıntısı

@asenyurt sen al dediysen alınır incelemeye bile gerek yok @yavuzbatyir stoğu bitirmeden alalım bari :)

Bende var bundan 0.01 hassasiyetle kenarı bulabiliyor birde bu titanyum kaplı olanları anti manyetik(sürtünme anında manyetiklenme yaşamıyor) sanayideki ustalar arasında çok komik bir ismi var. Kenar bulucu dersen kimse bilmez ama dansöz dedinmi herkes anlar.

En güzel 500-600 devir aralığında iyi sonuç veriyor. Deviri yüksek tutmayın içersinde sadece bir yay var hemen kopar ve alt kısım mermi gibi fırlayabilir. Bizim spindellar hep yüksek devirli aman dikkat edin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Spindle çalışmadan kullanılamaz mı?

Bende var bundan 0.01 hassasiyetle kenarı bulabiliyor birde bu titanyum kaplı olanları anti manyetik(sürtünme anında manyetiklenme yaşamıyor) sanayideki ustalar arasında çok komik bir ismi var. Kenar bulucu dersen kimse bilmez ama dansöz dedinmi herkes anlar.
Sasmaz diyoruz biz hic sasmiyor guya

Touchprobe bizim makinalarda pek işe yaramıyor. Çünkü zaten ölçüsünü bildiğimiz parçayı işliyor ve çevresinden fire veriyoruz. Üstelik okutma, ölçme zaman kaybı. Ben de zamanında yapayım diye uğraştım ama hassasiyetini beceremeyince(tornam yok çünkü) aslında hiç ihtiyacımın olmadığını anladım.

İşininiz sadece parçayı workoffsete göre bir köşeden sıfırlama ise crosslaser daha pratik olabilir.

30mw-532nm-green-cross-laser-diode-module.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri