Camasir makinalarinda proqram

ELNUR

Paylaşımcı üye
Selam Ustalar.Camasir makinalarina (beko ,vestel,arcelik)Proqram bozulma diye bir wey varmi.Yani proqram itmis yeni proqram yuklemek diye bir wey varmi?
Yardimlariniz icin simdiden tewekkurler

Selam Ustalar.Camasir makinalarina (beko ,vestel,arcelik)Proqram bozulma diye bir wey varmi.Yani proqram itmis yeni proqram yuklemek diye bir wey varmi?
Yardimlariniz icin simdiden tewekkurler
[/QUOTE
dostum arçelikte böyle bir yükleme benim bildiğim kadarı ile yok yanlız vestelin ilk yerli üretim makinelerinde bu yükleme yapılıyor... yüklem yapılmasının nedeni yıkama sürelerinin durulama sayılarının sıkmaya geciş hazırlık algoritmalrını değiştirerek cihaz performansını ve verimliliğini artırmak ama bunu yapacak el terminali sadece vestel servislerinde var ve bunu yüklemek biraz ustalık istiyor her makinede farklı uygulamalar yapılarak sistem yükleniyor... versiyon yüklemesi denilen olayı artık vestel çoğu makinede yapmıyor yeni kart değiştiriyor

Bu yuklemeler nasil yapiliyor.

Bu yuklemeler nasil yapiliyor.

vestelin kendi dağıtığı el terminalleri var içinde farklı makinelerin proframları atılı eskiüretim makinelerde karta takılabileeği bir soketyuvasına takarak yükleme yapılıbiliyordu yeni üretimlerde varmı tam bilmiyorum... bence hiç yazılım yükleme işine girme yeni bir kart temin et tak.. birde bazı vestellerde zamanında yazılım sorunları vardı çok uğraştım ama derdimizi anlatamadık mühendislere bilhassa te ile biten seride ve bazı intratonlarda temiz yıkamama sorunları görülüyordu nedeni de cihazın içindeki çamaşırı az zannedip yıkama derecelerini kendi kendine düşürmesi bir durulama yı iptal etmesinden kaynaklanıyordu şimdilerde durum nedir bilmiyorum tabi...
sevgiler hakan

Yardimlarin icin tewekur ediyorum.Yeni ana kart daha iyisi.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri