Cam kaldırma modülü montajı

daha önce röle ile eksi tetik aldım fakat bu kezde modüldeki termik atmıycaktı .şöyle bi durum var benim araç için söylüyorum şöför camı eksi tetik diğer üç cam artı tetik çalışıyor modül ise dört camada artı tetik gönderiyor yani bana lazım olan modül üç artı bir esksi tetik çıkışı olması lazımdı diğer üç camım artı tetik olduğu için sorun yok ama şöför camı eksi tetik olduğu için artı çıkışın birine dediğiniz gibi röle ile eksi çıkış yaptım oldu daha sonra modülün içini incelediğimde bir kaç değişiklikle eksi tetik almayı başardım ve çalıştırdım sorun ise röle olsun yaptığım değişiklik olsun kısa süre tetik çıkışı yaptıgı için camı tam kaldırmıyordu yani termik görevini yapmıyor modülün içinde ki campırları deneme yanılma yolu ile iki üç saniye gecikme buldum şimdi oldu bu kezde araç kapalıyken şöför camı çalışmadı sebebi kontak kapalıyken motora artı elektirik vermemesiydi onuda modül ile halettim şimdi çok randımanlı çalışıyor
Güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık

takıp iptal ettiğim röle. modül içinden yapamasaydım buda işimi görüyordu

Ekli dosyalar

• IMG_8982.JPG
    IMG_8982.JPG
    299.1 KB · Görüntüleme: 28
bende sonunda yapabildim şöför camı eksi elektirik diğer camlar artı elektirik çalışıyor modül ise dört çıkışada artı elektirik veriyor o yüzden şöför camı hariç modül normal çalışıyodu. sonra modülün içinden tekini eksi yaptım oldu ama kontak kapalıyken gene şöför camı çalışmadı yani şöför camındaki motora artı elektirik vermek gerekiyordu modülde öyle çıkış vardı onuda motora verince oldu şimdi kapıyı kilitleyince açık olan dört cam kapanıyor kumandadan açma düğmesine dörtkere basınca dört cam açılıyor
Kullandığınız modül hangi marka acaba? Hem açma hem de kapama yapabilen modül bulamadım ben. Yardımınız için şimdiden teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri