dursunates

Üye
28 yıllık tecrubemızle bursa karacabey den turkıye genelı ısıtma,sogutma,havalandırma,soguk oda,su arıtma,kımyasal temızlık,amelıyathane Bakım uhalelerı,chıller,klıma santralı,hassas klıma,hepa fıltrasyon,kaset,torba fıltre,elektrık,mekanık,pnomatık,otomasyon, arıza,bakım,perıyodık bakım,taahhut,satıs,montaj ve danısmanlık hızmetlerı verıyoruz alrko-alsac fırmasında arıza bakım seflıgı alarko-carrıer bayrampasa bayıı ve merkezı sıstem turkıye genelı servıslıgı yaptım halen 2006 yılından bu yana aynı hızmetlerı verıyoruz her turlu teknık problemlerınız ıcın dursun ates 0535 869 29 56 0224 676 37 79 hakkımızda her turlu referans ve bılgıyı www.karacabeycagser.com sayfamızdan alabılırsınız kolay gelsın

Değerli dostlar Chiller grubu Fancoil Ve hassas klimalar hakkında tecrübe sahibi olmak istiyorum şu anda çok güzel bir işim var bu sistemlere bakıyorum ama sorun şu ki bu sistemler hakkında fazla bilgiye sahip değilim arıza çıkınca müdahale konusunda tereddütler yaşıyorum biraz tecrübe kazanacağım bi kurumda da ekstra boş vakitlerimde çalışıp kendimi geliştirmek istiyorum üniversite mezunuyum para istemiyorum çok fazla yeter ki iyi bir ustanın yanın da bu işleri öğreneyim bu konuda bana yardımcı olursanız inanın çok mutlu olurum.. İstanbulda ikamet ediyorum. Büyüklerimizin desteğini bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,854
Son üye
Enes.trk

Yeni konular

Geri