Cade Simu Türçeleştirilmiş Hali

çizdiğin devrenin ekran görüntüsünü koyar mısın

Kardesim saka gibi ama aynı devreyi cizdim simule ettimm ve bobini enerjiledi :D nasıl oluyor peki bu program bazen sıkıntı yaratıp bazen yaratmıor mu _?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Kardesim saka gibi ama aynı devreyi cizdim simule ettimm ve bobini enerjiledi :D nasıl oluyor peki bu program bazen sıkıntı yaratıp bazen yaratmıor mu _?

Bazen yanlışlık yapabiliyor kişi. Örneğin zaman rölelerinde bırakmada gecikme, çekmede gecikme, bırakma ve çekmede gecikme gibi hepsinin kontakları farklı adlandırılmış kontağı yanlış koyabiliyor insan. Onun dışında sorun çıkartmıyor bu program çizimin doğruysa muhakkak çalışıyor başıma çalışmadığı durumlar da hatam yok dediklerimde bile hep bir hatam olduğundan çalışmadığını gördüm.

evet güzel bir programa benziyor. ama nasıl çalışıyor
biraz bilgi verebilirmisiniz.

Rar dosyasından çıkar Cad e sımu simgesine tıkla ve aç Program açılacak. ekranın ortasındaki mavi
cad sımu yazısına tıkla şifre penceresi açılır. üzerindeki şifreyi gir tamam de programı kullan.
CAD eSIMU programı kurulumsuz. türkce

Arkadaşlar biraz uğraştırdı ama sonunda bir yere kadar gelebildim üzerinde çalışmaya devam ediyorum son halinide buraya koyarım

Program açılış şifresi: 4962

Ekli dosyayı görüntüle 28467
Programın bende kullanıyorum türkçe olması güzel
ama sorunlarım şunlar
1.yeni bir eleman eklemek için ne yapılmalı
2.program ın açılışında şifre neden var şifre olmadan daha hızlı işler yapılabilir
3.anket kısmı hala yabancı gelişmesi için bence hem türkçe altındada yabancı şekliyle yazılabilir mi
4.sayfaya yakınlaşmak için sekmelerde ki butonları kullanıyor bunu mouse ile nasıl yakınlaşılır.
5.program mı nasıl türkçe ye çevirdiniz
SORUNLAR UZUN OLDU AMA PROGRAM IN GELİŞTİRİP DAHA YARARLI OLABİLİR

Programın bende kullanıyorum türkçe olması güzel
ama sorunlarım şunlar
1.yeni bir eleman eklemek için ne yapılmalı
2.program ın açılışında şifre neden var şifre olmadan daha hızlı işler yapılabilir
3.anket kısmı hala yabancı gelişmesi için bence hem türkçe altındada yabancı şekliyle yazılabilir mi
4.sayfaya yakınlaşmak için sekmelerde ki butonları kullanıyor bunu mouse ile nasıl yakınlaşılır.
5.program mı nasıl türkçe ye çevirdiniz
SORUNLAR UZUN OLDU AMA PROGRAM IN GELİŞTİRİP DAHA YARARLI OLABİLİR

1.Kütüphane kısmı olmadığından ekleme yapılamıyor.
2.İşin açıkçası odaklandığım nokta türkçeleştirmekti
3.Kullandığım program demo olduğundan bazı bölümlere giremedim etiket kısmıda dahil
4.Maalsef
5.Restorator adında program kullandım.

1.Kütüphane kısmı olmadığından ekleme yapılamıyor.
2.İşin açıkçası odaklandığım nokta türkçeleştirmekti
3.Kullandığım program demo olduğundan bazı bölümlere giremedim etiket kısmıda dahil
4.Maalsef
5.Restorator adında program kullandım.
Programı yenileştirmeye devam edecekmisiniz?

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,603
Son üye
devrim25

Yeni konular

Geri