CADe Simu Otomatik Kumanda çizim Programı

SerkaN

Üye
CADe Sİmu Otomatik Kumanda Çizim Programı (Türkçe)

cad esimu turkce.png

TÜRKÇE MENÜ... KOLAY KULLANIM... ANADİLDE KISMİ AÇIKLAMALAR...

- DAHA ÖNCE PAYLAŞILAN PROGRAMLA AYNIDIR

Farklılık yoktur, kullanımı aynıdır.

- PROGRAM MENÜSÜ TAMAMEN, YARDIMCI MENÜLER KISMEN TÜRKÇELEŞTİRİLMİŞTİR
Kolay anlaşılır, hızlı kullanılır.

- GİRİŞ ŞİFRE PENCERESİNE ŞİFRE EKLENMİŞTİR.

Şifreyi akılda tutmanız, not etmeniz gerekmez. Sadece pencerede görünen şifreyi altındaki satıra yazarsınız.

Ekli dosyalar

• Cad E simu tr.rar
    904.9 KB · Görüntüleme: 2,940
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
CADe SİMU Portekizce Kurulumlu ve CADe SİMU örnek Projeler

cadesimu projeler.png

Ekli dosyalar

• CaDe SİMU örnek projeler.zip
    32.3 KB · Görüntüleme: 706
  • CADeSimu_ Portekizce Kurulumlu.zip
    1.1 MB · Görüntüleme: 234
dostum eline sağlık Sana şunu sormak istiyoyum. Bu programın dilini bilmiyorum ama kullanması olduça basit. İngilizce DLL leri yokmu.

arkadaşlar bende bu program var.çizdiğim kumanda devrrelerini simüle etmek istediğim zaman elemanlar arasındaki baglantılar yok oluyor.simüleyi kapattığım zaman geri gelmiyor.yani devreleri simüle edemiyorum sadece butonların üstüne tıkladığım zaman konum değiştiriyor.bu konu hakkında bana yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

ProgramgÜzelde cİzdİgİm semalari 20kb gecerse kayit edemİyorum bunun bİr yolu varmi

boyluposlu ' Alıntı:
arkadaşlar bende bu program var.çizdiğim kumanda devrrelerini simüle etmek istediğim zaman elemanlar arasındaki baglantılar yok oluyor.simüleyi kapattığım zaman geri gelmiyor.yani devreleri simüle edemiyorum sadece butonların üstüne tıkladığım zaman konum değiştiriyor.bu konu hakkında bana yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler
Aynı problem bendede var ..uğraş uğraş cöpe ..EKTS den cok daha iyi bi program ama ..malesef düzgün çalışmıyor

bence çok kötü bir program kim yazmışsa çok kötü yazmış örnek olarak motor iki fazda bıraktığında hiç bir hata vermiyor çalışmaya devam ediyor burda yanlış yaparsanız hatalarınızı göstermiyor

en iyisi ekts derim hem rahat kullanışlı ve tüm hataları söylüyor

Simulasyon sırasında çizgilerin kaybolmasının nedeni kabloların tam bağlanmaması birde kablo bağlamasının sağ menüdeki çizgilerden çizilmesi. Kablo çiziminin yukarıdaki menüden kablo çizimleri menüsünden çizim yapmalısınız

whck08
evet haklıymışsın kabloları faz- nötr gösteren menüyle cizmek gerekiyormuş.

Forum istatistikleri

Konular
127,962
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri